Lacný softvér Microsoft Windows

Snáď najvyužívanejší a najznámejší lacný softvér. Operačný systém od spoločnosti Microsoft. Tento operačný systém vám zaistí bezproblémové a jednoduché využívanie vášho zariadenia. Windows si môžete zaobstarať ako pre firemné účely, tak aj do domácností. Na firemné účely môžete využiť Windows 11 Pro a do domácností Windows 11 Home. V ponuke máme aj staršie Windows 7 a Windows 8.1. Tieto operačné systémy sa skvele dopĺňajú s kancelárskymi aplikáciami od rovnakej spoločnosti Microsoft, ktoré nesú názov Microsoft Office.

Zobrazuje sa všetkych 8 výsledkov

Microsoft Windows 10 Home

12.49  s DPH
Kúpiť produkt

Microsoft Windows 10 Pro

14.49  s DPH
Kúpiť produkt

Microsoft Windows 11 Home

26.49  s DPH
Kúpiť produkt

Microsoft Windows 11 Pro

29.90  s DPH
Kúpiť produkt

Microsoft Windows 7 Home Premium

10.90  s DPH
Kúpiť produkt

Microsoft Windows 7 Professional

13.90  s DPH
Kúpiť produkt

Microsoft Windows 7 Ultimate

17.90  s DPH
Kúpiť produkt

Microsoft Windows 8.1 Pro

13.90  s DPH
Kúpiť produkt

Na firemné aj domáce účely

Pre firemné prostredie je ideálnou voľbou softvér MS Windows 11 Pro. Táto verzia operačného systému poskytuje širokú škálu funkcií a nástrojov navrhnutých pre podniky a organizácie. Vďaka integrovanému zabezpečeniu a aktualizáciám zostáva firemné prostredie chránené pred najrôznejšími hrozbami a zraniteľnosťami.

Pre domáce použitie je vhodná verzia softvéru MS Windows 11 Home. Táto verzia ponúka používateľom jednoduché a intuitívne prostredie, ktoré je ideálne pre bežné domáce úlohy a zábavu. Windows 11 Home je optimalizovaný pre využitie na domácich počítačoch a notebookoch a ponúka širokú škálu aplikácií a funkcií, ktoré uľahčujú každodennú prácu.

Flexibilita a kompatibilita

Lacný softvér MS Windows je obľúbený nielen vďaka svojej cenovej dostupnosti, ale aj vďaka svojej flexibilite a kompatibilite s rôznymi zariadeniami a aplikáciami. Bez ohľadu na to, či pracujete na stolnom počítači, notebooku alebo tablete, Windows poskytuje používateľom intuitívne prostredie, ktoré zlepšuje ich produktivitu a efektivitu. Okrem toho je softvér Microsoft Windows kompatibilný so širokou škálou softvéru a hardvéru, čo umožňuje používateľom využívať svoje zariadenia naplno podľa svojich potrieb a preferencií.

Integrácia s Microsoft Office

Jedným z hlavných benefitov používania lacného softvéru Microsoft Windows je jeho integrácia s kancelárskymi aplikáciami od rovnakej spoločnosti Microsoft. Operačný systém Windows je optimalizovaný pre spoluprácu s aplikáciami ako Word, Excel, PowerPoint a Outlook , ktoré sú súčasťou balíka Microsoft Office. Táto integrácia umožňuje používateľom plynulé a bezproblémové používanie týchto aplikácií bez ohľadu na to, či pracujú vo firemnom prostredí alebo doma. To znamená, že používatelia môžu jednoducho vytvárať, upravovať a zdieľať dokumenty, tabuľky, prezentácie a e-maily prostredníctvom známych a spoľahlivých nástrojov.

Späť hore