Oficiálna druhotná, trvalá a prenositeľná licencia Microsoft Windows 7 Professional pre 1 zariadenie. Ide o multijazyčnú verziu vrátane slovenčiny.
Prečítať popis produktu

Na sklade

13.90  s DPH

Microsoft Windows 7 Professional

Áno, čítate úplne správne. Naozaj ešte ponúkame operačný systém Windows 7. Pýtate sa z akého dôvodu? Tento software je stále jedným z najobľúbenejších operačných systémov a ľudia naň ešte dnes nedajú dopustiť. Táto verzia tiež patrí medzi produkty, ktoré ľudia kupujú veľmi často aj v súčasnosti.

Obsahuje funkcie ako „Vzdialená plocha“, ktorá Vm umožní pracovať na diaľku inými ľuďmi pomocou bezpečného prepojenia. To isté platí o funkcii „Domáca skupina“, ktorá vám umožní zdieľať súbory naprieč zariadeniami v domácnosti. Všetko úplne bezpečne.

Novinky v MS Windows 7

Software Windows 7 obsahuje množstvo zmien proti predchádzajúcim verziám systému Windows, napríklad vyhľadávanie, snaha o rýchlejšie naštartovanie systému, podpora viacjadrových procesorov, podpora pre virtuálne pevné disky, zmenšené jadro MinWin alebo rozpoznávanie reči a rukopisu. Rozpoznávanie rukopisu na rozdiel od rozpoznávania reči podporuje aj slovenčinu.

Podľa správy zaslanej TG Daily, pridáva zostavenie Milestone 1 Windows Seven podporu pre systémy, ktoré využívajú viac heterogénnych grafických kariet od rôznych dodávateľov a nové verzie Windows Media Center. Medzi nové funkcie Milestone 1 tiež patria tzv. gadgety integrované priamo do Prieskumníka Windows, gadget pre Windows Media Center, schopnosť vizuálneho PINu, možnosť spúšťania položiek ako z ponuky Štart, tak z hlavného panelu a lepšie mediálne funkcie. Je integrovaný XPS Essentials Pack, ďalej Windows PowerShell Integrated Scripting Environment (ISE) a prestavaná kalkulačka s viacriadkovými možnosťami vkladania dát, vrátane programových a štatistických režimov spolu s prevodníkom jednotiek.

Do ovládacích panelov bolo pridaných mnoho nových položiek: Akcelerátory, ClearType Text Tuner, Displej kalibrácie farieb, Sprievodca miniaplikáciami, Infračervený port, Uzdravenie, Odstraňovanie závad, Pracovné Centrá, Zameriavacie a ďalšie senzory, Manažér odporúčaní, Biometrické zariadenia, Systémové ikony, Windows Solution , Zobrazenie (Displeje). Centrum zabezpečenia systému Windows bolo premenované na Windows Solution Center (Windows Health Center („Windows Zdravotné stredisko“) v predchádzajúcich verziách systému Windows 7), ktoré teraz zahŕňa aj zabezpečenie a údržbu počítača.

Microsoft Windows 7 obrázok v popise produktu.

Čo dostanete po zakúpení Microsoft Windows 7 Professional?

  • Originálny licenčný kľúč
  • Odkaz na stiahnutie
  • Návod na inštaláciu a aktiváciu
  • Daňový doklad (faktúru)
  • 30 dennú záruku vrátenia peňazí
  • Naša podpora pri inštalácii a aktivácii

Systémové požiadavky

  • 1 GHz alebo rýchlejší procesor
  • 1 GB RAM (32 bitov) alebo 2 GB RAM (64 bitov)
  • Až 20 GB voľného miesta na pevnom disku
  • Grafické zariadenie DirectX 9 s ovládačom WDDM 1.0
Typ distribúcie

Elektronická

Pôvod licencie

Druhotný software

Počet zariadení

1 zariadenie

Dĺžka licencie

Trvalá (doživotná)

Architektúra

64/32bit

Prenositeľnosť

Prenositeľná

Lokalizácia

Slovenská a ďalšie

Čo by Vás mohlo zaujímať

Máte záujem o väčšie množstvo licencií?

Ponúkame množstevné zľavy už od 3 kusov licencií. Kontaktujte nás a my vám vypracujeme ponuku na mieru!

+421 915 483 746 | info@alas-software.sk

Späť hore