Oficiálna druhotná, trvalá a prenositeľná licencia Microsoft Windows 7 Home Premium pre 1 zariadenie. Ide o multijazyčnú verziu vrátane slovenčiny.
Prečítať popis produktu

Na sklade

10.90  s DPH

Microsoft Windows 7 Home Premium

Áno, čítate úplne správne. Naozaj ešte ponúkame operačný systém Windows 7. Pýtate sa z akého dôvodu? Tento software je stále jedným z najobľúbenejších operačných systémov a ľudia naň ešte dnes nedajú dopustiť. Táto verzia tiež patrí medzi produkty, ktoré ľudia kupujú veľmi často aj v súčasnosti.

Software Windows 7 Home Premium umožňuje využitie dvoch fyzických procesorov. Možnosť pripojenia do domény stále chýba, avšak oproti „hlúpejším“ edíciám ponúkne podporu tvorby domácej siete, prehrávanie aj tvorby DVD a disponuje nástrojom Windows Media Center. Edícia Home Premium je už tiež vybavená plnohodnotným UI Aero. Navyše je tiež vybavený funkciou Windows Media Center.

Windows Media Center

Windows Media Center je komplexný systém zameraný na sprostredkovanie digitálnej zábavy. Je priamo integrovaný v ediciach Home Premium a vyšších. Ponúkne podporu globálnych televíznych štandardov a tunerov, niektorých rozšírenejších audio a video kodekov, vytváranie fotografických galérií, zdieľanie multimédií v domácej sieti a ďalšie funkcie.

Navyše môžete pomocou Domácej zdieľanej skupiny zdieľať chránené dáta naprieč zariadeniami vo vašej domácnosti.

Novinky Windows 7

Software Windows 7 obsahuje množstvo zmien proti predchádzajúcim verziám systému Windows, napríklad vyhľadávanie, snaha o rýchlejšie naštartovanie systému, podpora viacjadrových procesorov, podpora pre virtuálne pevné disky, zmenšené jadro MinWin alebo rozpoznávanie reči a rukopisu. Rozpoznávanie rukopisu na rozdiel od rozpoznávania reči podporuje aj slovenčinu.

Podľa správy zaslanej TG Daily, pridáva zostavenie Milestone 1 Windows Seven podporu pre systémy, ktoré využívajú viac heterogénnych grafických kariet od rôznych dodávateľov a nové verzie Windows Media Center. Medzi nové funkcie Milestone 1 tiež patria tzv. gadgety integrované priamo do Prieskumníka Windows, gadget pre Windows Media Center, schopnosť vizuálneho PINu, možnosť spúšťania položiek ako z ponuky Štart, tak z hlavného panelu a lepšie mediálne funkcie. Je integrovaný XPS Essentials Pack, ďalej Windows PowerShell Integrated Scripting Environment (ISE) a prestavaná kalkulačka s viacriadkovými možnosťami vkladania dát, vrátane programových a štatistických režimov spolu s prevodníkom jednotiek.

Do ovládacích panelov bolo pridaných mnoho nových položiek: Akcelerátory, ClearType Text Tuner, Displej kalibrácie farieb, Sprievodca miniaplikáciami, Infračervený port, Uzdravenie, Odstraňovanie závad, Pracovné Centrá, Zameriavacie a ďalšie senzory, Manažér odporúčaní, Biometrické zariadenia, Systémové ikony, Windows Solution , Zobrazenie (Displeje). Centrum zabezpečenia systému Windows bolo premenované na Windows Solution Center (Windows Health Center („Windows Zdravotné stredisko“) v predchádzajúcich verziách systému Windows 7), ktoré teraz zahŕňa aj zabezpečenie a údržbu počítača.

Microsoft Windows 7 obrázok v popise produktu.

Čo dostanete po zakúpení Microsoft Windows 7 Home Premium?

  • Originálny licenčný kľúč
  • Odkaz na stiahnutie
  • Návod na inštaláciu a aktiváciu
  • Daňový doklad (faktúru)
  • 30 dennú záruku vrátenia peňazí
  • Naša podpora pri inštalácii a aktivácii

Systémové požiadavky

  • 1 GHz alebo rýchlejší procesor
  • 1 GB RAM (32 bitov) alebo 2 GB RAM (64 bitov)
  • Až 20 GB voľného miesta na pevnom disku
  • Grafické zariadenie DirectX 9 s ovládačom WDDM 1.0
Typ distribúcie

Elektronická

Pôvod licencie

Druhotný software

Počet zariadení

1 zariadenie

Dĺžka licencie

Trvalá (doživotná)

Architektúra

64/32bit

Prenositeľnosť

Prenositeľná

Lokalizácia

Slovenská a ďalšie

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Microsoft Windows 7 Home Premium”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Čo by Vás mohlo zaujímať

Máte záujem o väčšie množstvo licencií?

Ponúkame množstevné zľavy už od 3 kusov licencií. Kontaktujte nás a my vám vypracujeme ponuku na mieru!

+421 915 483 746 | info@alas-software.sk

Späť hore