Oficiálna druhotná, trvalá a prenositeľná licencia Microsoft Windows 10 Pro pre 1 zariadenie. Ide o multijazyčnú verziu vrátane slovenčiny.
Prečítať popis produktu

Na sklade

14.49  s DPH

Microsoft Windows 10 Pro

Windows 10 je operačný systém pre osobné počítače od firmy Microsoft z radu Windows NT, ktorý bol vydaný 29. júla 2015 Zavádza jednotné užívateľské prostredie pre rôzne platformy (stolové počítače, notebooky, tablety, chytré telefóny, herné konzoly Xbox a ďalšie). Prepája Moderné aplikácie a Windows Aero, pridáva podporu pre virtuálne plochy, zjednocuje obchod s aplikáciami Windows Store. Predchodcom je systém Windows 8.1.

Spoľahlivý operačný systém pre podnikanie

Dňa 28. júla 2015 ponúkla firma Microsoft bezplatnú aktualizáciu na Windows 10 pre systémy Windows 7 a Windows 8/8.1. Ponuka skončila 29. júla 2016, ale ďalej bol možný prechod zadarmo pre užívateľov „uľahčenia“ až do 31. decembra 2017.

S aktualizáciami Windows pre podnikanie (nástroj Windows Update for Business) si si môžete nastaviť aktualizácie systému podľa svojho uváženia a vy tak nebudete zbytočne rušení pri práci.

Microsoft Windows 10 logo

Multitasking v MS Windows 10 Pro

Hlavný panel vo Windows 10 Pre novo obsahuje tlačidlo Task View, ktoré je (rovnako ako ťahanie prstom od ľavého okraja obrazovky) vstupom do riadenia multitaskingu. Tu je samozrejme možné preskakovať z jednej aplikácie do druhej, pribudla tu naviac možnosť vytvárania virtuálnych plôch. Užívateľ si tiež môže vybrať, či chce zobrazovať aplikácie z iných plôch na paneli úloh práve otvorenej plochy.

Microsoft Windows 10 Multitasking

Continuum

Continuum je nová funkcia, pomocou ktorej je Windows 10 Pro schopný zistiť, aký typ hardvéru používate a vybrať vám správne rozhranie.
Okná sa preto budú prispôsobovať vášmu zariadeniu a vy budete mať opäť o starosť menej.
Microsoft Windows 10 Continuum

Microsoft Edge

Tento moderný webový prehliadač vás ohromí svojimi funkciami a možnosťami, ktoré vám doslova vyrazia dych. Tento prehliadač s prehľadom dokáže konkurovať najväčším hráčom na trhu medzi prehliadačmi.
Microsoft Edge

Windows Hello

Pokiaľ je vaše zariadenie vybavené biometrickým senzorom, Windows Hello tu bude pre vás. Možností je niekoľko, ako napríklad pomocou rozpoznania tváre alebo rozpoznania hlasu.
Už nemusíte vytvárať komplikované heslá, ktoré je problém si udržať v pamäti.

Vylepšené prichytávanie aplikácií

V predchádzajúcich verziách Windows bolo možné prichytiť okná iba k polovici obrazovky, teraz je táto možnosť rozšírená aj na štvrtinu obrazovky – to pri prichytení aplikácie k rohu monitora. Navyše, pri opakovanom stlačení klávesy Windows a niektoré šípky je možné aplikáciu prichytiť aj k hornej alebo dolnej polovici obrazovky. Ak sa okno prichytí k polovici obrazovky, otvorí sa navyše asistent prichytávania, ktorý zobrazí výber ostatných aplikácií na prichytenie do voľného priestoru.

Notifikačné centrum

Notifikačné centrum sa prvýkrát objavilo v zostavení 9860. Je určené iba pre prácu s notifikáciami, neponúka teda žiadne rýchle nastavenie. Spúšťa sa pomocou novej ikony v oznamovacej oblasti Hlavného panelu.

Ostatné

Ďalšou zaujímavou funkciou je nastavenie farby motívu na automatickú. V tomto prípade je táto farba vždy určená farbou pozadia. Vylepšený bol tiež príkazový riadok, ktorý teraz podporuje klávesové skratky. Navyše pri ovládaní myšou nejde aktivovať panel Charm; jeho funkciu teraz obstaráva nové tlačidlo v hornej lište spustených aplikácií. Veľa zmien sa udialo aj vo verzii pre firmy, ktoré môžu napríklad lepšie oddeľovať firemné dáta od osobných údajov.

Čo dostanete po zakúpení Microsoft Windows 10 Pro?

  • Originálny licenčný kľúč
  • Odkaz na stiahnutie
  • Návod na inštaláciu a aktiváciu
  • Daňový doklad (faktúru)
  • 30 dennú záruku vrátenia peňazí
  • Naša podpora pri inštalácii a aktivácii

Systémové požiadavky

  • Procesor 2 jadrový, 1 GHz alebo rýchlejší (64 bit, SoC)
  • 4 GB RAM (operačnej pamäte)
  • Až 64 GB voľného miesta na pevnom disku
  • Grafický procesor DirectX® 12 s ovládačom WDDM 2.0
Typ distribúcie

Elektronická

Počet zariadení

1 zariadenie

Pôvod licencie

Druhotný software

Dĺžka licencie

Trvalá (doživotná)

Prenositeľnosť

Prenositeľná

Architektúra

64/32bit

Lokalizácia

Slovenská a ďalšie

Čo by Vás mohlo zaujímať

Máte záujem o väčšie množstvo licencií?

Ponúkame množstevné zľavy už od 3 kusov licencií. Kontaktujte nás a my vám vypracujeme ponuku na mieru!

+421 915 483 746 | info@alas-software.sk

Späť hore