Oficiálna druhotná, trvalá a prenositeľná licencia Microsoft Windows 7 Ultimate pre 1 zariadenie. Ide o multijazyčnú verziu vrátane slovenčiny.
Prečítať popis produktu

Na sklade

17.90  s DPH

Microsoft Windows 7 Ultimate

Áno, čítate úplne správne. Naozaj ešte ponúkame operačný systém MS Windows 7. Pýtate sa z akého dôvodu? Tento softvér je stále jedným z najobľúbenejších operačných systémov a ľudia naň ešte dnes nedajú dopustiť. Táto verzia tiež patrí medzi produkty, ktoré ľudia kupujú veľmi často aj v súčasnosti.

Aj keď sme už boli svedkami uvedenia novších verzií Windows, Windows 7 v edícii Ultimate si zachováva svoje miesto ako jeden z najobľúbenejších a najvyhľadávanejších operačných systémov. Dôvodom je jeho osvedčená spoľahlivosť a široká škála funkcií, ktoré uspokoja ako firemných, tak domácich užívateľov.

Zvýšenie produktivity a bezpečnosti

Windows 7 Ultimate sa pýši výnimočnou zostavou funkcií pre zvýšenie produktivity a bezpečnosti. Umožňuje napríklad využitie „Vzdialenej plochy“ pre ľahký prístup k viacerým počítačom v sieti a ponúka pokročilé riešenie „Zálohovanie a obnova“ pre ochranu citlivých dát. Unikátny je tiež vďaka BitLockeru, sofistikovanému nástroju na šifrovanie, ktorý zvyšuje ochranu dát a zariadení.

Bezprecedentný výkon

V oblasti výkonu a inovácií prináša Windows 7 rad vylepšení, vrátane rýchlejšieho spúšťania, podpory viacjadrových procesorov, virtualizácie pevných diskov, a zmenšeného jadra MinWin. Okrem toho je tu rozpoznávanie rukopisu podporujúce slovenčinu a pokročilé vyhľadávanie, ktoré používateľom uľahčuje navigáciu.

S radom novo pridaných nástrojov v ovládacích paneloch, vrátane Akcelerátorov, ClearType Text Tuner, a mnohých ďalších, poskytuje Windows 7 Ultimate používateľom bohaté možnosti pre personalizáciu a optimalizáciu ich pracovného prostredia. Windows Solution Center, predtým známe ako Centrum zabezpečenia systému Windows, teraz integrálne spája zabezpečenie a údržbu počítača, čo zaisťuje, že vaše zariadenie bude vždy chránené av top kondícii.

Funkčné vylepšenia

Obsahuje nové funkcie ako je „Vzdialená plocha“, kedy môžete mať viacero počítačov v sieti, alebo tiež funkciu „Zálohovanie a obnova“, ktorá vám ochráni vaše citlivé dáta v prípade poruchy disku vo vašom počítači.

Čo robí edíciu Windows 7 Ultimate jedinečnou oproti nižším, je softvér BitLocker, ktorý pomocou šifrovania mnohokrát lepšie chráni vaše zariadenia a dáta samotné.

Stávka na istotu

Aj keď je Windows 7 na trhu už niekoľko rokov, jeho Ultimate edícia stále zostáva synonymom pre vysokú úroveň výkonnosti, spoľahlivosti a bezpečnosti, robiac z neho ideálnu voľbu pre rôznorodé použitie.

Windows 7 Ultimate je najvybavenejšou edíciou v tomto rade. Je ideálny pre firemné využitie, ale aj pre bežného používateľa.

Microsoft Windows 7 obrázok v popise produktu.

Čo dostanete po zakúpení Microsoft Windows 7 Ultimate?

  • Originálny licenčný kľúč
  • Odkaz na stiahnutie
  • Návod na inštaláciu a aktiváciu
  • Daňový doklad (faktúru)
  • 30 dennú záruku vrátenia peňazí
  • Naša podpora pri inštalácii a aktivácii

Systémové požiadavky

  • 1 GHz alebo rýchlejší procesor
  • 1 GB RAM (32 bitov) alebo 2 GB RAM (64 bitov)
  • Až 20 GB voľného miesta na pevnom disku
  • Grafické zariadenie DirectX 9 s ovládačom WDDM 1.0
Typ distribúcie

Elektronická

Pôvod licencie

Druhotný software

Počet zariadení

1 zariadenie

Dĺžka licencie

Trvalá (doživotná)

Architektúra

64/32bit

Prenositeľnosť

Prenositeľná

Lokalizácia

Slovenská a ďalšie

Čo by Vás mohlo zaujímať

Máte záujem o väčšie množstvo licencií?

Ponúkame množstevné zľavy už od 3 kusov licencií. Kontaktujte nás a my vám vypracujeme ponuku na mieru!

+421 915 483 746 | info@alas-software.sk

Späť hore