Tip

Oficiálna nová, trvalá a prenositeľná licencia Microsoft Visual Studio 2022 Professional pre 1 zariadenie s operačným systémom Windows. Ide o multijazyčnú verziu vrátane slovenčiny.Prečítať popis produktu

Na sklade

159.90  s DPH

Microsoft Visual Studio 2022 Professional

Microsoft Visual Studio 2022 predstavuje prvé 64-bitové integrované vývojové prostredie(IDE), ktoré vám uľahčia prácu s veľkými a zložitými projektmi. Vyskúšajte plynulejšie písanie kódov a zabudnite na chyby typu nedostatok pamäte. Kódovať teraz budete s novým editorom Razor.

Visual Studio 2022 Professional dorobí prácu za vás

Software Microsoft Visual Studio 2022 je vybavený výkonnou sadou nástrojov IntelliCode, ktoré rozumie kontextu kódov. Chápe názvy, premenné, funkcie aj typ kódu, ktorým píšete. Tak si môže dovoliť dokončiť celý riadok naraz za vás. Vy získate presnejšie a istejšie kódovanie pri menšom objeme písania.

Zabezpečenie a ochrana vašich údajov

Pre podrobný prehľad o kóde bola do Microsoft Visual Studio 2022 pridaná funkcia CodeLens, ktorá vám pomôže ľahko vyhľadať, čo práve potrebujete. Ide o informácie ako referencie, autori, testy, história potvrdení alebo napríklad najlepšie rozhodnutia týkajúce sa vášho projektu.

Pracujte v reálnom čase

Software Microsoft Visual Studio 2022 vám umožní spoluprácu v reálnom čase bez ohľadu na jazyk alebo platformu. Zaiste oceníte analýzy testovania, pri ktorej zistíte okamžite dopad každej vykonanej zmeny. Testovanie môžete vykonávať ako vo Windows, tak aj v Linuxe.

Nasadenie do cloudu

Software Microsoft Visual Studio 2022 disponuje možnosťou nasadenia vašich projektov do cloudu. Súčasne zostanú zachované všetky šablóny a vy budete pracovať aj naďalej v prostredí Visual Studio. Vďaka integrovanej funkcii Git pre klonovanie nie je problém vytvárania a otvárania vlastných úložísk.

Microsoft Visual Studio 2022 Professional obrázok z programu v popise produktu.

Čo dostanete po zakúpení Microsoft Visual Studio 2022 Professional?

 • Originálny licenčný kľúč
 • Odkaz na stiahnutie
 • Návod na inštaláciu a aktiváciu
 • Daňový doklad (faktúru)
 • 30 dennú záruku vrátenia peňazí
 • Naša podpora pri inštalácii a aktivácii

Systémové požiadavky

 • OS: Windows 10, 11; Windows Server 2019, Windows Server 2022, 2019, 2016 Standard a Datacenter
 • Procesor ARM64 alebo procesor x64 s rýchlosťou 1,8 GHz alebo rýchlejší (štvorjadrový procesor alebo lepšie odporúčané). Procesory ARM32 sa nepodporujú.
 • Minimálne 4 GB pamäte RAM. Pre typické profesionálne nastavenie odporúčame 16 GB PAMÄTE RAM.
 • Miesto na pevnom disku: Minimálne 850 MB až 210 GB voľného miesta v závislosti od nainštalovaných funkcií; Typické inštalácie vyžadujú 20 až 50 GB voľného miesta. Ak chcete zvýšiť výkon, odporúčame nainštalovať Windows a Visual Studio na jednotku SSD.
 • Grafická karta, ktorá podporuje minimálne rozlíšenie zobrazenia WXGA (1366 × 768); Visual Studio bude fungovať najlepšie v rozlíšení 1920 na 1080 alebo vyššie.
Typ distribúcie

Elektronická

Pôvod licencie

Nová licencia

Počet zariadení

1 zariadenie

Dĺžka licencie

Trvalá (doživotná)

Architektúra

64/32bit

Operačný systém

Windows

Prenositeľnosť

Prenositeľná

Lokalizácia

Slovenská a ďalšie

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Microsoft Visual Studio 2022 Professional”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Čo by Vás mohlo zaujímať

Máte záujem o väčšie množstvo licencií?

Ponúkame množstevné zľavy už od 3 kusov licencií. Kontaktujte nás a my vám vypracujeme ponuku na mieru!

+421 915 483 746 | info@alas-software.sk

Späť hore