Tip

Oficiálna nová alebo druhotná, trvalá a prenositeľná licencia Office 2019 Home & Student pre 1 zariadenie s operačným systémom Windows. Ide o multijazyčnú verziu vrátane slovenčiny.
Prečítať popis produktu

Na sklade

18.90 30.90  s DPH

Vymazať výber

Microsoft Office 2019 Home & Student je iba pre Windows 10 a Windows 11. Nemáte Windows 10 ani Windows 11? Pozrite sa na našu ponuku starších Office 2016, ktoré sú kompatibilné aj so staršími Windows 8.1 alebo Windows 7. Ak máte MAC, tak sa pozrite na ponuku Office pre MAC.

Microsoft Office 2019 Home & Student

Softvér Microsoft Office 2019 Home & Student je komplexnou sadou produktov navrhnutých pre efektívnu prácu. Tento balík aplikácií prináša širokú škálu nástrojov, ktoré uľahčujú tvorbu dokumentov, prezentácií, tabuliek a ďalších projektov, a to ako pre študentov, tak pre všetkých členov domácnosti. S jeho pomocou môžu používatelia ľahko a profesionálne spravovať svoje pracovné úlohy, školské projekty aj osobné záležitosti.

Čo obsahuje Office 2019 Home & Student?

Microsoft Office 2019 prináša stabilné a overené verzie aplikácií, ktoré používatelia už dobre poznajú a používajú. Medzi tie hlavné patrí Word, Excel a PowerPoint. Tieto aplikácie majú dlhú históriu a sú osvedčenými nástrojmi pre prácu s dokumentmi a komunikáciu, čo zaisťuje spoľahlivosť a stabilitu počas každodennej práce.

Microsoft Office Word 2019

Microsoft Word 2019

Nové a široké spektrum nástrojov pre skvele vyzerajúce dokumenty. Novo je aplikácia vybavená vylepšenou technológiou vyhľadávania gramatických a pravopisných chýb. Najmä Microsoft translator, ktorý vám pomôže prekladať vaše texty, bude skvelým pomocníkom na to, aby vaše dokumenty vždy vyzerali skvele a reprezentatívne.

Microsoft Office Excel 2019

Microsoft Excel 2019

Aplikácia pre vytváranie tabuliek nikdy nebola lepšia. Vďaka tejto aplikácii budete môcť pretvárať dáta do ucelených a reprezentatívnych dokumentov na profesionálnej úrovni. Softvér ponúka nové nástroje, ktoré ešte viac podporia vaše vizualizáciu dát do formy máp, matematických vzorcov, rôznych grafov a oveľa viac. Je tu prítomná dokonca aj vektorová grafika, ktorú je možné upravovať k spokojnosti používateľa.

Microsoft Office PowerPoint 2019

Microsoft PowerPoint 2019

Vytvárajte prezentácie na profesionálnej úrovni. Tento ročník disponuje nádhernými dizajnmi, animáciami, rôznymi špeciálnymi efektmi a taktiež 3D obsahom. PowerPoint Morph funkcia je tu taktiež prítomná.

Microsoft Office 2019 Home & Student je ideálny softvér pre študentov a školy alebo aj pre domáce využitie.

Nové a moderné nástroje a funkcie pre efektívnu prácu

Aj napriek svojej osvedčenej stabilite softvér Microsoft Office 2019 prináša aj moderné funkcie a vylepšenia, ktoré zvyšujú efektivitu práce užívateľov. Nové funkcie a možnosti v aplikáciách Word, Excel a PowerPoint umožňujú používateľom pracovať rýchlejšie a efektívnejšie ako inokedy. Napríklad nové nástroje na analýzu dát v Exceli, pokročilé možnosti formátovania vo Worde alebo vylepšené funkcie na tvorbu prezentácií v PowerPointe poskytujú používateľom širšie možnosti a flexibilitu pri tvorbe a úprave dokumentov. Nové nástroje a funkcie vám umožnia vytvárať dokumenty, tabuľky a prezentácie presne tak, ako si ich predstavujete, a to v ešte kratšom čase ako doteraz.

Flexibilné použitie a užívateľská prívetivosť

Softvér Microsoft Office 2019 Home & Student je navrhnutý tak, aby vyhovoval rôznym potrebám používateľov a umožňoval flexibilné použitie v rôznych prostrediach. Používatelia môžu využívať tento balík aplikácií ako pre školskú prácu, tak aj pre domáce úlohy a projekty. Navyše sa jedná o užívateľsky prívetivé aplikácie, ktoré uľahčujú používanie aplikácií. Intuitívne usporiadanie nástrojov poskytuje používateľom ľahký prístup ku všetkým funkciám a zvyšuje efektivitu práce s týmito nástrojmi.

Čo dostanete po zakúpení Microsoft Office 2019 Home & Student?

 • Originálny licenčný kľúč
 • Odkaz na stiahnutie
 • Návod na inštaláciu a aktiváciu
 • Daňový doklad (faktúru)
 • 30 dennú záruku vrátenia peňazí
 • Naša podpora pri inštalácii a aktivácii
 • Úvodnú príručku Microsoft Office

Systémové požiadavky

 • OS: Windows 10, Windows 11
 • 4 GB voľného miesta na disku
 • 2 GB RAM (32-bit); 4 GB RAM (64-bit)
 • 1,6 GHz procesor aspoň s dvoma jadrami
Typ distribúcie

Elektronická

Pôvod licencie

Druhotný software, Nová licencia

Počet zariadení

1 zariadenie

Dĺžka licencie

Trvalá (doživotná)

Operačný systém

Windows

Architektúra

64/32bit

Prenositeľnosť

Prenositeľná

Lokalizácia

Slovenská a ďalšie

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Microsoft Office 2019 Home & Student”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Čo by Vás mohlo zaujímať

Máte záujem o väčšie množstvo licencií?

Ponúkame množstevné zľavy už od 3 kusov licencií. Kontaktujte nás a my vám vypracujeme ponuku na mieru!

+421 915 483 746 | info@alas-software.sk

Späť hore