Oficiálna nová, trvalá a prenositeľná licencia Microsoft Visual Studio 2017 Professional pre 1 zariadenie s operačným systémom Windows. Ide o multijazyčnú verziu vrátane slovenčiny.
Prečítať popis produktu

Na sklade

124.90  s DPH

Microsoft Visual Studio 2017 Professional

Microsoft Visual Studio 2017 Professional je vývojové prostredie s bohatými funkciami, ktoré sa používa na vývoj počítačového softwaru pre operačné systémy, webových stránok, aplikácií, služieb a mobilných aplikácií. Program podporuje rôzne programovacie jazyky, ponúka vstavané nástroje na vytváranie GUI aplikácií a funkcie pre správu, ktoré vám pomôžu dokončiť veci rýchlo a efektívnejšie.

Visual Studio Professional 2017 – všetko pre profesionálnu tvorbu programov

S Visual Studiem 2017 vo verzii Professional majú užívatelia k dispozícii všetko, čo potrebujú na vytváranie aplikácií a programov – od vývoja cez ladenie a opravy kódu až po správu verzií a ich vydanie.

Visual Studio Professional podporuje staršie jazyky, ako sú C a C++, aj súčasné varianty, ako sú C# a programovací jazyk Apple Metal, iOS, JavaScript a Python a ďalšie webové jazyky. Okrem toho software sprevádza užívateľa pri písaní kódu živou podporou, a to bez ohľadu na použitý jazyk.

Presné ladiace funkcie uľahčujú riešenie problémov aj opravu chýb a šetria tak drahocenný čas pri vývoji aplikácie.

Rýchle zobrazenie štruktúry vždy ukazuje, kde sa vývojári nachádzajú v štruktúre kódu, a centrálny zoznam chýb zobrazuje všetky problémy pri kompilácii a analýze kódu, vrátane problémov špecifických pre danú doménu v niektorých jazykoch, prostredníctvom živej analýzy počas písania.

Visual Studio Professional 2017 ponúka najmä rad vylepšení v bežne používaných funkciách, ako je IntelliSense a Refactoring, ale aj v navigácii po kóde a opravách kódu, a tiež pre IntelliSense a CodeLens, ktorý zvyšuje sústredenie na prácu vývojárov tým, že priamo v editore okamžite zvýrazňuje odkazy a zmeny v kóde a pod.

Prehľad najdôležitejších funkcií obsiahnutých vo Visual Studiu 2017 Professional

Software verzie Visual Studio 2017 obsahuje oproti predchádzajúcej verzii mnoho vylepšení a tiež množstvo nových funkcií, ktoré ešte viac urýchľujú a zefektívňujú prácu vývojárov. Hneď pri inštalácii tejto edície Professional si správcovia môžu vybrať, či chcú používať iba Core Editor, alebo či chcú písať aj desktopové aplikácie .NET, kód Pythonu alebo hry pomocou Unity.

Zlepšenie je zrejmé už pri spustení programu, kedy sa skracuje doba spúšťania, rovnako ako pri spúšťaní relácie a načítaní riešení.

Medzi funkcie, ktoré teraz fungujú rýchlejšie, patrí aj rozpoznávanie šablón pre projekty a prvky.

Okrem toho Visual Studio 2017 ponúka niektoré vylepšenia príslušných editorov pre jazyky C++, C#, Visual Basic, F#, JavaScript a TypeScript a tiež systémov a nástrojov na ladenie kódu a diagnostiku problémov používaných pri vývoji softwaru s jadrom .NET Core a ASP .NET Core a tiež Xamarin, Apache Cordova a Unity a MS SQL Server. Okrem toho je potrebné spomenúť nasledujúce funkcie vo Visual Studiu 2017 Professional:

IntelliSense vo Visual Studiu 2017 Professional

Software IntelliSense popisuje rozhranie pre programovanie aplikácií – API – počas písania a automaticky ich dopĺňa pomocou príslušných zoznamov na doplňovanie IntelliSense, čo spresňuje a zrýchľuje procesy. Súčasne sa zo zoznamu doplnenia pomocou filtrov odstránia nepotrebných členov. Konkrétne v jazyku C# obsahujú zoznamy doplňovania IntelliSense okrem iného tokeny „člen zoznamu“ a „kompletné slovo“. Zoznamy tiež umožňujú rýchly prístup okrem iného k členom určitého typu alebo menného priestoru, úryvkom kódu a názvom premenných, príkazov a funkcií.

Podobne je možné IntelliSense použiť na rýchlejšie preskúmanie rozhrania API, pretože pomocou kategórie je možné obmedziť množinu hodnôt. Odtlačky nástrojov tiež uľahčujú skúmanie definícií rozhrania API; aj počas písania upozorňujú na problémy a zvýrazňujú kritické časti vlnovkami.

CodeLens vo Visual Studiu 2017 Professional

Vďaka CodeLens môžu vývojári mať prehľad o svojej práci bez toho, aby opustili kód, a ľahko prechádzať na jednotlivé funkcie. CodeLens zvýrazňuje všetky zmeny v kóde v editore, vrátane toho, kedy autor naposledy upravil metódu, a tiež to, či test prešiel v príslušnom mieste kódu, kde sa práve nachádza.

Používanie Prieskumníka tímov vo Visual Studiu 2017 Professional

Zapnutím funkcie Team Explorer môžu vývojári koordinovať projekt s ostatnými členmi tímu, čo uľahčuje správu pridelených úloh. Team Explorer prepája Visual Studio s úložiskami Git alebo GitHub a s úložiskami TFVC (správa verzií Foundation), okrem iného aj s projektmi hostovanými službou Azure DevOps Services, a umožňuje tak spravovať zostavenie, pracovné položky a zdrojový kód.

Nové refaktorizácia vo Visual Studiu 2017

Pri vývoji sa nezriedka stáva, že je potrebné kód v priebehu projektu spätne vylepšovať. Refaktoring aktualizuje vnútornú štruktúru kódu bez toho, aby menil jeho správanie. Visual Studio 2017 Professional pre tento účel ponúka aj rad nových refaktorizácií, ako je generovanie prepisov, pridávanie parametrov a pomenovaných argumentov, možnosť vkladať oddeľovače číslic do literálov a meniť základ číselných literálov – vrátane „hexadecimálneho“ na „binárne“ -, ďalej prevod príkazu If na príkaz Switch; je možné tiež odstrániť nepoužívané premenné a pridať kontrolu NULL pre parametre.

Správa zdrojového kódu vo Visual Studiu 2017 pomocou systému Git

Software Visual Studio 2017 Professional ponúka dve možnosti správy zdrojového kódu:

 • vlastné riešenie Microsoft Azure DevOps – pri použití Azure Cloud.
 • vlastný vzdialený repozitár pomocou Git, správy verzií, ktorá je na tento účel široko používaná Standard.

Azure DevOps (predtým Visual Studio Team Foundation – TFS) umožňuje lepšiu koordináciu rôznych rolí vo vývoji, čo tímom umožňuje efektívnejšie realizovať požiadavky jednotlivých projektov. S Azure DevOps vo Visual Studiu je k dispozícii okrem iného Redgate SQL Search, ktorý navyše uľahčuje vyhľadávanie fragmentov SQL aj v rôznych databázach; Redgate ReadyRoll Core zase podporuje správu aj automatizovaných zmien v databázach pomocou Source Control, rovnako ako vývoj migračných skriptov; Redgate SQL Prompt Core navyše ponúka rôzne možnosti pri písaní a formátovaní, rovnako ako refaktorizáciu kódu SQL.

Vzhľadom na to, že použitie Visual Studia Team Foundation alebo príslušného servera obvykle vyžaduje predplatenú verziu Visual Studia 2017 alebo priamu registráciu, môžu používatelia alternatívne použiť aj Git – voľne použiteľný software na správu verzií súborov. Členovia tímu tak môžu pracovať na rovnakých projektoch v rovnakom čase.

Za týmto účelom ponúka Visual Studio 2017 možnosť spravovať úložisko priamo pomocou tlačidiel v IDE. To umožňuje rýchle nastavenie kódu pre službu Git, jeho odovzdanie a zverejnenie. Okrem toho edícia ponúka aj nové funkcie alebo doplnky, vrátane funkcií „Push“ a „Commit“, a tiež podporu SSH, takže s Gitom je možné teraz v IDE vykonávať ešte viac úloh.

Xamarin vo Visual Studiu 2017

Software Visual Studio 2017 sa tiež výrazne zameriava na mobilné Windows-, vývoj aplikácií pre iOS aj Android s podporou Xamarinu. Medzi vstavané funkcie Xamarinu patrí napríklad Xamarin Forms Previewer, ktorý vývojárom umožňuje okamžite vidieť vplyv riadku kódu na aplikáciu prostredníctvom živého náhľadu vedľa značky XAML. Xamarin Forms taktiež obsahuje vylepšenia IntelliSense pre XAML, takže teraz podporuje väzby a prevodníky, rovnako ako vlastné ovládacie prvky a vlastnosti atď.

Microsoft Visual Studio 2017 Professional obrázok z programu v popise produktu.

Čo dostanete po zakúpení Microsoft Visual Studio 2017 Professional?

 • Originálny licenčný kľúč
 • Odkaz na stiahnutie
 • Návod na inštaláciu a aktiváciu
 • Daňový doklad (faktúru)
 • 30 dennú záruku vrátenia peňazí
 • Naša podpora pri inštalácii a aktivácii

Systémové požiadavky

 • rozlíšenie 1280×720 alebo vyššie
 • OS: Windows 7, 8, 8.1, 10; Windows Server 2012 R2, 2016
 • 40 GB voľného miesta na disku
 • 2 GB RAM
 • 1,8 GHz procesor
Typ distribúcie

Elektronická

Pôvod licencie

Nová licencia

Počet zariadení

1 zariadenie

Dĺžka licencie

Trvalá (doživotná)

Architektúra

64/32bit

Operačný systém

Windows

Prenositeľnosť

Prenositeľná

Lokalizácia

Slovenská a ďalšie

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Microsoft Visual Studio 2017 Professional”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Máte záujem o väčšie množstvo licencií?

Ponúkame množstevné zľavy už od 3 kusov licencií. Kontaktujte nás a my vám vypracujeme ponuku na mieru!

+421 915 483 746 | info@alas-software.sk

Späť hore