Oficiálna nová licencia Norton 360 Premium na báze predplatného na 1 rok pre 10 zariadení s operačným systémom Windows, MacOS X, Android alebo iOS. Ide o prenositeľnú a multijazyčnú verziu vrátane češtiny (bez slovenčiny).
Prečítať popis produktu

Na sklade

27.90  s DPH

Norton 360 Premium

Elektronická licencia Norton 360 Premium poskytuje komplexnú ochranu až pre 10 počítačov PC, počítačov Mac, zariadení so systémom Android alebo iOS, plus funkciu rodičovskej kontroly, ktorá pomáha chrániť vaše deti online, správcu hesiel pre ukladanie a správu hesiel a funkciu zálohovania PC do cloudu. Norton 360 Premium zahŕňa aj sieť VPN pre 10 zariadení a aplikáciu ochrana kamery pred zneužitím pre počítače PC. Určené pre nových užívateľov aj na obnovu licencií existujúcich užívateľov.

Kľúčové vlastnosti elektronickej licencie Norton 360 Premium

 • Nová licencia aj Obnova elektronickej licencie pre existujúcich užívateľov
 • Licencia je určená pre 10 zariadení na 12 mesiacov
 • Ochrana pre PC, notebook, mobil alebo tablet (Windows mimo 10S, Mac, Android)
 • Ochrana pred hrozbami v reálnom čase
 • Brána firewall pre počítač PC a Mac.
 • Ochrana identity a transakcií online
 • Rodičovská kontrola
 • Zálohovanie PC s Win do cloudu
 • Šifrovaný prenos dát cez Secure VPN
 • Ochrana webovej kamery SafeCam

Norton 360 Premium vás ochráni pred hrozbami v reálnom čase

Pokročilé zabezpečenie pomocou antivírusového programu chráni vaše zariadenie pred existujúcimi a novými online hrozbami a pomáha chrániť vaše osobné a finančné údaje, keď sa pripojíte k internetu.

Secure VPN

Prechádzajte internet anonymne a bezpečnejšie pomocou virtuálnej privátnej siete (VPN), ktorá nevytvára protokoly. Pridajte s Norton 360 Premium šifrovanie na bankovej úrovni, ktoré zaistia, že vaše informácie, napríklad heslá a údaje o bankových účtoch, zostanú dôverné av bezpečí.

Inteligentná brána firewall pre počítač PC alebo brána firewall pre počítač Mac

Sleduje komunikáciu medzi vaším počítačom a ostatnými počítačmi a blokuje neoprávnenú prevádzku.

Norton 360 Premium ponúkne Rodičovskú kontrolu

Spravujte aktivity svojich detí na internete. Pomôžte im bezpečne objavovať, spoznávať a využívať možnosti digitálneho sveta z ich počítačov PC a smartfónov. Funkcia Rodičovská kontrola Norton nie sú podporované na počítači Mac.

Poskytne aj Správca hesiel

Nástroje, ktoré ľahko generujú, ukladajú a spravujú heslá, informácie o platobných kartách a ďalšie online prihlasovacie údaje – bezpečnejšie.

Zálohovanie počítača PC do cloudu s kapacitou 75 GB

Ukladajte dôležité súbory a dokumenty ako preventívne opatrenia proti strate dát kvôli zlyhaniu pevného disku, krádeži zariadenia, alebo dokonca kvôli ransomwaru. Funkcie aplikácie Norton Cloud Backup sú k dispozícii iba v systéme Windows.

SafeCam pre počítače PC

Okamžite vás upozorní na pokusy o prístup k webovej kamere a pomôže vám neoprávnený prístup zablokovať. Funkcie Norton SafeCam sú k dispozícii iba v systéme Windows.

Návod na inštaláciu bezpečnostného softwaru Norton 360 Premium

Všetky potrebné informácie nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Reakcia na nové hrozby takmer okamžite

Vaše zariadenie môže byť napadnuté malwarom veľmi rýchlo, najmä ak používate rôzne bezplatné alebo iné nekvalitné antivírusové programy, ktoré nezvládajú držať krok s novo vznikajúcimi hrozbami. Norton 360 Premium však toto zvláda na jedničku a tím expertov neustále analyzuje hrozby a reaguje na ne tak, aby vaše zariadenia boli 100% chránené pred najnovšími hrozbami.

Ocenenie Editors Choice Awards časopisu PC Magazine

Bezpečnostný software spoločnosti Norton predbehne konkurenčné platformy v mnohých serióznych porovnávacích testoch. Okrem iného získali rôzne produkty Norton celkom 39 ocenení Editors‘ Choice Award časopisu PC Magazine. To je oveľa viac ako získala akákoľvek iná spoločnosť zaoberajúca sa produktmi zabezpečenia.

Komplexná antivírusová ochrana pre rôzne zariadenia

Software vás bude chrániť pri sledovaní videí alebo nakupovaní prostredníctvom tabletu. Potrebné zabezpečenie poskytne aj pri platení účtov či používaní internetového bankovníctva na smartfóne. Norton vás tiež napr. upozorní, či Android aplikácia zníži výdrž batérie, predstavuje potenciálne riziko ohrozenia osobných údajov alebo obsahuje malware ešte predtým, ako si ju stiahnete z obchodu Google Play.

Norton 360 Premium obrázok v popise produktu.

Čo dostanete po zakúpení Norton 360 Premium?

 • Originálny licenčný kľúč
 • Odkaz na stiahnutie
 • Návod na inštaláciu a aktiváciu
 • Daňový doklad (faktúru)
 • Naša podpora pri inštalácii a aktivácii

Systémové požiadavky

 • Norton 360 Premium podporuje počítače PC so systémom Windows, počítače Mac a zariadenia so systémami Android a iOS. Na niektorých platformách alebo zariadeniach nie sú k dispozícii všetky funkcie. Podrobné informácie o systémových požiadavkách: Norton.com/ns_sysreq.
 • Rodičovská kontrola, Funkcia Zálohovanie do cloudu a SafeCam nie sú v súčasnosti podporované v systémoch Mac OS a Windows v režime S.
Typ distribúcie

Elektronická

Pôvod licencie

Nová licencia

Počet zariadení

10 zariadení

Dĺžka licencie

1 rok

Operačný systém

Windows, MacOS, Android, iOS

Architektúra

64/32bit

Prenositeľnosť

Prenositeľná

Lokalizácia

Slovenská a ďalšie

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Norton 360 Premium”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Máte záujem o väčšie množstvo licencií?

Ponúkame množstevné zľavy už od 3 kusov licencií. Kontaktujte nás a my vám vypracujeme ponuku na mieru!

+421 915 483 746 | info@alas-software.sk

Späť hore