Oficiálna nová licencia McAfee Total Protection na báze predplatného na 1 rok pre 1, 3, 5 alebo 10 zariadení s operačným systémom Windows, MacOS X, Android alebo iOS. Ide o prenositeľnú a multijazyčnú verziu vrátane slovenčiny.
Prečítať popis produktu

Na sklade

11.90 24.49  s DPH

Vymazať výber

McAfee Total Protection

Chráňte seba a celú rodinu pred najnovšími útokmi vírusov, malwaru, spywaru a ransomvéru a pritom si zachovajte maximálnu ochranu svojho súkromia a identity s McAfee Total Protection.

Komplexné zabezpečenie internetu s McAfee Total Protection

Poskytuje nielen náš ocenený antivírusový program, ale aj širokú škálu ochrán, ktoré pomôžu zabezpečiť vaše zariadenie, súkromie a identitu. Produkt McAfee Total Protection, ktorý je ideálny pre rodiny s rôznymi zariadeniami, poskytuje ochranu pred vírusmi v systéme Windows, Mac av mobilných zariadeniach, ďalej možnosti filtrovania nevyžiadanej pošty, schopnosť bezpečne šifrovať citlivé súbory a množstvo ďalších možností. Pripojte päť alebo desať zariadení a chráňte veci, ktoré sú pre vás najdôležitejšie, pred hackermi a kyberzločincami.

Mnohostranná ochrana súkromia

Získajte prevahu nad zlodejmi digitálnej identity prostredníctvom ochrany alebo skartovania citlivých súborov, odstránenie súborov cookie a ďalších možností. Pretože veľká časť vašej identity sa nachádza v rôznych typoch súborov, pričom väčšinu z nich nevidíte, pomôžeme vám vymazať digitálne stopy, ktoré by mohli byť použité na ohrozenie vašej identity alebo napadnutie vášho súkromia.

Zabezpečenie McAfee Total Protection, ktoré vás nespomalí

Doba, kedy antivírusová ochrana spomaľovala výkon počítača, je preč. Produkt obsahuje rôzne nástroje, ktoré môžu optimalizovať výkon vášho počítača, vymazať z neho súbory cookie a dočasné súbory, a dokonca pozastaviť nepríjemné automaticky prehrávané videá, aby ste mohli bezproblémovo používať počítač, či už pracujete s finančnými tabuľkami alebo si doprajete odpočinok nepretržitým sledovaním obľúbeného seriálu.

Ochrana viacerých zariadení v prepojenom prostredí modernej rodiny

Súčasná rodina môže každodenne používať mnoho počítačov so systémom Windows, počítačov Mac, tabletov a inteligentných telefónov, takže je dosť ťažké mať prehľad o všetkých týchto zariadeniach a ešte ťažšia je ich ochrana. Pomocou jediného predplatného produktu McAfee Total Protection môžete chrániť päť alebo desať zariadení bez toho, aby vás to zaťažovalo, a čo je najdôležitejšie bez toho, aby sa prevádzka rodiny spomalila.

Nielen ochrana proti vírusom

Medzi riešeniami zabezpečenia od spoločnosti McAfee vyniká produkt tým, že ponúka kombináciu ochrany proti vírusom a nástrojov a funkcií pre ochranu súkromia a identity. Chráňte sa pred útokmi najnovších vírusov, malwaru, ransomvéru a spywaru a zároveň udržujte svoju identitu a osobné údaje po ruke a v bezpečí.

McAfee Total Protection obrázok z programu v popise produktu.

Čo dostanete po zakúpení McAfee Total Protection?

 • Originálny licenčný kľúč
 • Odkaz na stiahnutie
 • Návod na inštaláciu a aktiváciu
 • Daňový doklad (faktúru)
 • Naša podpora pri inštalácii a aktivácii

Systémové požiadavky

Operačný systém

 • Microsoft Windows 11, 10, 8.1 so všetkými opravami (32-bitová a 64-bitová verzia). Systém Windows Enterprise nie je podporovaný.
 • Zostavenie 4.11.1 alebo vyššie: systém macOS 10.15 a novší
 • Zostavenie 4.9.1: macOS 10.12 – 10.14
 • Chytré telefóny a tablety so systémom Google Android 8 alebo vyšším
 • Apple iOS 13 alebo novší
 • ChromeOS 102.0.5005 a vyššie

Hardvér

 • 2 GB pamäte RAM
 • 1,3 GB voľného miesta na disku
 • Procesor 1 GHz. Architektúra pre systém Windows: x64, x86. Architektúra pre systém Mac: x64, x86, ARM64 (vyžadované prostredie Rosetta II)
Typ distribúcie

Elektronická

Pôvod licencie

Nová licencia

Počet zariadení

1 zariadenie, 3 zariadenia, 5 zariadení, 10 zariadení

Dĺžka licencie

1 rok, 2 roky, 3 roky

Operačný systém

Windows, MacOS, Android, iOS

Architektúra

64/32bit

Prenositeľnosť

Prenositeľná

Lokalizácia

Slovenská a ďalšie

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “McAfee Total Protection”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Čo by Vás mohlo zaujímať

Máte záujem o väčšie množstvo licencií?

Ponúkame množstevné zľavy už od 3 kusov licencií. Kontaktujte nás a my vám vypracujeme ponuku na mieru!

+421 915 483 746 | info@alas-software.sk

Späť hore