Tip

Oficiálna nová licencia NordVPN na báze predplatného na 1 rok pre 6 zariadení s operačným systémom Windows, Mac, iOS, Android alebo Linux. Ide o prenositeľnú a multijazyčnú verziu bez slovenčiny a češtiny.
Prečítať popis produktu

Na sklade

69.90  s DPH

NordVPN pre 6 zariadení

Ochrana súkromia online a bezpečné pripojenie k internetu nikdy nebolo jednoduchšie. S NordVPN pre 6 zariadení získate komplexnú VPN službu, ktorá vám umožní anonymné a bezpečné prezeranie až na šesť rôznych zariadeniach.

Kľúčové funkcie:

 1. Šifrované pripojenie: Zabezpečte svoje internetové spojenie pomocou silného šifrovania, čo zabraňuje sledovaniu a zachytávaniu dát tretími stranami.
 2. Globálna serverová sieť: Prístup k tisícom serverov po celom svete umožňuje rýchle a spolehlivé pripojenie s minimálnou latenciou.
 3. Bezpečnosť na verejných Wi-Fi sieťach: Ochrana pred nebezpečenstvom na verejných Wi-Fi sieťach, čo zaisťuje bezpečné prezeranie aj mimo domovskej siete.
 4. Zákazníkom preferovaná anonymita: NordVPN nepoužíva žiadne protokoly zaznamenávajúce aktivity užívateľov, čo poskytuje vysokú úroveň anonymizácie.
 5. Odblokovanie geograficky obmedzeného obsahu: Prístup k obsahu, ktorý je vo vašej lokalite obmedzený, prostredníctvom serverov umiestnených vo zvolenej krajine.
 6. Nulové sledovanie: NordVPN rešpektuje súkromie používateľov a nezaznamenáva žiadne údaje o tom, aké webové stránky navštevujete alebo čo robíte online.
 7. Podpora pre širokú škálu zariadení: Používajte NordVPN až na šesť rôznych zariadeniach, vrátane počítačov, smartfónov, tabletov a ďalších.

Prečo zvoliť NordVPN pre 6 zariadení?

NordVPN poskytuje kompletné riešenie pre bezpečné a anonymné prezeranie na viacerých zariadeniach. S vynikajúcim šifrovaním, širokou sieťou serverov a nulovým sledovaním užívateľských aktivít NordVPN predstavuje ideálnu voľbu pre každého, kto si cení svoje súkromie online a bezpečné internetové pripojenie.

NordVPN obrázok v popise produktu.

Čo dostanete po zakúpení NordVPN pre 6 zariadení?

 • Originálny licenčný kľúč
 • Odkaz na stiahnutie
 • Návod na inštaláciu a aktiváciu
 • Daňový doklad (faktúru)
 • Naša podpora pri inštalácii a aktivácii

Systémové požiadavky

 • Platforma: Android, iOS, Linux, MacOS, Windows
Typ distribúcie

Elektronická

Pôvod licencie

Nová licencia

Počet zariadení

6 zariadení

Dĺžka licencie

1 rok

Operačný systém

Windows, MacOS, Android, iOS, Linux

Architektúra

64/32bit

Prenositeľnosť

Prenositeľná

Lokalizácia

Anglická a ďalšie

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “NordVPN pre 6 zariadení”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Máte záujem o väčšie množstvo licencií?

Ponúkame množstevné zľavy už od 3 kusov licencií. Kontaktujte nás a my vám vypracujeme ponuku na mieru!

+421 915 483 746 | info@alas-software.sk

Späť hore