Tip

Oficiálna nová licencia na báze predplatného na 1 rok pre 1, 3 alebo 5 zariadení s operačným systémom Windows, MacOS, Android, iOS alebo Chromebook. Ide o prenositeľnú a multijazyčnú verziu vrátane slovenčiny (Windows) / anglická a ďalšia (MacOS, iOS, Android, Chromebook).
Prečítať popis produktu

Na sklade

31.90 57.49  s DPH

Vymazať výber

Malwarebytes Premium

Chráňte sa v reálnom čase, po celú dobu.

Pozdravte inteligentnejšiu a bezpečnejšiu ochranu pre všetky zariadenia vašej rodiny (počítače, telefóny alebo tablety). Naša inteligencia o hrozbách a overená technológia, ktorá je špeciálne navrhnutá na zachytávanie malvéru, vám umožní byť pokojný, pretože vieme, že nachádzame a ničíme hrozby, ktoré tradičnému antivírusovému softwaru unikli. Najlepšie na tom je, že to všetko robíme bez toho, aby sme zaťažovali zdroje vášho systému alebo vás spamovali nepríjemnými upozorneniami. Konečne je kybernetická bezpečnosť dostatočne inteligentná pre váš digitálny život.

Výhody Premium

Presné sady funkcií sa môžu líšiť v závislosti od operačného systému.

Zastavte hackerov

Chráňte sa pred hackermi, škodlivými stránkami, infikovanými reklamami, skimmermi kreditných kariet a zlodejmi poverení s našou ochranou webu a malvéru.

Vylepšený webový zážitok

Blokuje škodlivé hrozby, reklamy a sledovače tretích strán na webových stránkach pre bezpečnejší, rýchlejší a dôvernejší zážitok so službou Browser Guard. K dispozícii pre prehliadače Chrome, Firefox, Edge a Safari.

Odborné vedenie

Security Advisor je panel kybernetickej ochrany typu všetko v jednom, ktorý zvýrazňuje stav vášho zabezpečenia v reálnom čase, takže budete lepšie informovaní a budete môcť konať. K dispozícii pre Windows a Mac

Zastavuje moderné hrozby

Chráňte svoje zariadenie pred ransomvérom, phishingom, škodlivými webovými stránkami, skimmermi kreditných kariet, podvodníkmi, zero-day exploitmi*, útokmi hrubou silou* a odinštalovaním*. *Len pre systém Windows

Dokonalá kontrola

Naše intuitívne používateľské rozhranie vám poskytuje kontrolu nad prispôsobením vašej ochrany a splnením vašich potrieb bez toho, aby ste potrebovali majstra v počítačovej vede.

Ľahké a chudé

Naše skeny využívajú menej systémových prostriedkov ako predtým, takže si môžete vychutnať ten najlepší výkon svojich zariadení.

Malwarebytes pre všetky vaše platformy

Malwarebytes pre Windows

Viaceré vrstvy technológie na ničenie škodlivého softwaru vrátane ochrany proti vírusom. Dôkladné odstránenie malvéru, spywaru a vírusov. Špecializovaná ochrana proti ransomvéru.

Malwarebytes pre Mac

Osvedčená technológia Malwarebytes ničí rastúcu hrozbu malvéru Mac, vrátane dôkladného odstránenia malvéru, spywaru a vírusov. Napokon, kybernetická bezpečnosť dostatočne inteligentná pre Mac.

Malwarebytes pre Android

Proaktívna ochrana proti malvéru, ransomvéru a iným nebezpečným hrozbám na zariadení, ktoré sa stáva najobľúbenejším. Získajte prvých 14 dní prémiových funkcií zadarmo.

Malwarebytes pre iOS

Blokujte spamové hovory, reklamy a podvodné webové stránky pomocou Malwarebytes. Stiahnite si aplikáciu a získajte prvých 14 dní prémiových funkcií zadarmo.

Malwarebytes pre Chromebook

Proaktívna ochrana proti malvéru, ransomvéru a iným nebezpečným hrozbám na tomto obľúbenom zariadení. Získajte prvých 14 dní prémiových funkcií zadarmo.

Malwarebytes Premium obrázok v popise produktu.

Čo dostanete po zakúpení Malwarebytes Premium?

  • Originálny licenčný kľúč
  • Odkaz na stiahnutie
  • Návod na inštaláciu a aktiváciu
  • Daňový doklad (faktúru)
  • Naša podpora pri inštalácii a aktivácii

Systémové požiadavky

  • Windows: Windows 7 alebo vyšší (32/64-bit); 800 MHz CPU alebo rýchlejší, s technológiou SSE2 2048 MB (64-bitový OS), 1024 MB (32-bitový OS) 250 MB voľného miesta na pevnom disku 1024×768 alebo vyššie rozlíšenie obrazovky
  • MacOS: Software Malwarebytes dokáže spustiť každý hardvér, na ktorom je možné spustiť macOS 10.12
  • Android: Android 9.0 alebo novší
  • iOS: iOS, iPadOS 15 a novší
  • Pre ochranu v reálnom čase a aktualizácie produktov je potrebné aktívne internetové pripojenie.
Typ distribúcie

Elektronická

Pôvod licencie

Nová licencia

Počet zariadení

1 zariadenie, 3 zariadenia, 5 zariadení

Dĺžka licencie

1 rok

Operačný systém

Windows, MacOS, Android, iOS

Architektúra

64/32bit

Prenositeľnosť

Prenositeľná

Lokalizácia

Slovenská a ďalšie

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Malwarebytes Premium”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Máte záujem o väčšie množstvo licencií?

Ponúkame množstevné zľavy už od 3 kusov licencií. Kontaktujte nás a my vám vypracujeme ponuku na mieru!

+421 915 483 746 | info@alas-software.sk

Späť hore