Tip

Oficiálna druhotná, trvalá a prenositeľná licencia Microsoft Windows Server 2012 R2 Essentials pre 1 zariadenie (až 2 CPU). Ide o multijazyčnú verziu.
Prečítať popis produktu

Na sklade

29.90  s DPH

Microsoft Windows Server 2012 R2 Essentials

Operačný systém Microsoft Windows Server si už dávno vydobyl svoje pevné miesto v podnikovom nasadení. Inovovaná verzia nesúca označenie Windows Server 2012 R2 Essentials je priamo určená na nasadenie v rozsiahlych firemných sieťach, kde je kladený dôraz na maximálny výkon aj spoľahlivosť. Plusové body však začnete pri nasadení počítať hneď v desiatkach. Všetky moderné technológie prešli ďalšou evolúciou a často nie sú ani vidieť, ale ich prínos následne oceníte v dlhodobej prevádzke.

Budúcich majiteľov je nutné upozorniť, že edícia Essentials neobsahuje virtualizačný nástroj Hyper-V, múdru VPN technológiu Direct Access a nemožno využiť ovládací mód nazvaný Serverové jadro. Systém však s radosťou prevezme úlohu Active Directory, DHCP alebo napríklad aplikačného servera. Zdieľanie tlačiarní, súborov a ich precízne niekoľkovrstvové zabezpečenie je úplnou samozrejmosťou. Riešenie spoločnosti Microsoft vám pomôže optimalizovať informačné technológie, aby ste mohli dosiahnuť plnenie jedinečných potrieb svojej organizácie v plnom rozsahu.

Prehľad Microsoft Windows Server 2012 R2 verzií:

Microsoft Windows Server 2012 R2 Essentials

Windows Server 2012 R2 Essentials je určený pre malé firmy so základnými požiadavkami na IT s potrebou kúpiť prvý server; väčšinou malé alebo žiadne IT oddelenie (1 fyzický alebo virtuálny server, nie sú potrebné CAL User licencie, obsahuje licencie pre 25 užívateľov).

Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard

Windows Server 2012 R2 Standard je určený pre nevirtualizované či ľahko virtualizované prostredie – malé a stredné firmy, ktoré potrebujú pokročilé funkcie, funkcie pre pobočky, a vyžadujú pružné prostredie pre virtualizáciu (1 fyzické a 1 virtuálne prostredie/2 virtuálne prostredie, postavené na CAL užívateľoch , potreba dokúpiť).

Microsoft Windows Server 2012 R2 Datacenter

Windows Server 2012 R2 Datacenter je určený pre vysoko virtualizované, súkromné a hybridné cloudové prostredie – spoločnosti všetkých veľkostí, ktoré majú vysoké požiadavky na prevádzkované riešenia, pokročilé úložiská, virtualizáciu a nasadenie aplikácií (neobmedzené množstvo virtuálnych strojov, postavené na CAL užívateľoch, potreba dokúpiť) .

Windows Server 2012 R2 logo

Čo dostanete po zakúpení Microsoft Windows Server 2012 R2 Essentials?

  • Originálny licenčný kľúč
  • Odkaz na stiahnutie
  • Návod na inštaláciu a aktiváciu
  • Daňový doklad (faktúru)
  • 30 dennú záruku vrátenia peňazí
  • Naša podpora pri inštalácii a aktivácii

Systémové požiadavky

  • Procesor: 1,4 GHz
  • Pamäť: 512 MB
  • 32 GB voľného miesta na disku
  • Rozlíšenie obrazovky aspoň 1024×768 alebo vyššie
Typ distribúcie

Elektronická

Pôvod licencie

Druhotný software

Počet zariadení

1 zariadenie

Dĺžka licencie

Trvalá (doživotná)

Architektúra

64bit

Prenositeľnosť

Prenositeľná

Lokalizácia

Anglická a ďalšie

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Microsoft Windows Server 2012 R2 Essentials”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Čo by Vás mohlo zaujímať

Máte záujem o väčšie množstvo licencií?

Ponúkame množstevné zľavy už od 3 kusov licencií. Kontaktujte nás a my vám vypracujeme ponuku na mieru!

+421 915 483 746 | info@alas-software.sk

Výhodný software k tomuto produktu…

Späť hore