NovinkaTip

Oficiálna druhotná, trvalá a prenositeľná licencia Microsoft Windows Server 2012 R2 Datacenter pre 1 zariadenie (až 2 CPU). Ide o multijazyčnú verziu.
Prečítať popis produktu

Na sklade

39.90  s DPH

Microsoft Windows Server 2012 R2 Datacenter

Operačný systém Microsoft Windows Server si už dávno vydobyl svoje pevné miesto v podnikovom nasadení. Inovovaná verzia nesúca označenie Windows Server 2012 R2 Datacenter je priamo určená na nasadenie v oblasti virtualizácie, pretože disponuje neobmedzeným počtom licencií pre hostované systémy vo verzii 2012 R2. Licenčné obmedzenie sa iba vzťahuje iba na servery, ktoré disponujú maximálne dvoma fyzickými procesormi. Ďalej bude nutné vyriešiť klientske licencie (tzv. CAL) pre prístup k jednotlivým funkciám. Plusové body však začnete pri nasadení počítať hneď v desiatkach. Všetky moderné technológie prešli ďalšou evolúciou a často nie sú ani vidieť, ale ich prínos následne oceníte v dlhodobej prevádzke.

Budúci majitelia sa môžu tešiť napríklad na špičkovú virtualizačnú platformu Hyper-V, inteligentnú VPN technológiu Direct Access a úplne novinkovú službu WorkFolders, ktorá umožňuje bezpečnú synchronizáciu dát uložených na súborovom serveri do zariadenia používateľa. V oblasti diskových úložísk je naďalej kladený dôraz na vysokú dostupnosť, rýchlu obnovu aj dokonalé využitie dostupného priestoru. Sieťové prostriedky sú pripravené na maximálnu škálovateľnosť s možným využitím privátneho alebo hybridného cloudu. Riešenie spoločnosti Microsoft vám pomôže optimalizovať informačné technológie, aby ste mohli dosiahnuť plnenie jedinečných potrieb svojej organizácie v plnom rozsahu.

Prehľad Microsoft Windows Server 2012 R2 verzií:

Microsoft Windows Server 2012 R2 Essentials

Windows Server 2012 R2 Essentials je určený pre malé firmy so základnými požiadavkami na IT s potrebou kúpiť prvý server; väčšinou malé alebo žiadne IT oddelenie (1 fyzický alebo virtuálny server, nie sú potrebné CAL User licencie, obsahuje licencie pre 25 užívateľov).

Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard

Windows Server 2012 R2 Standard je určený pre nevirtualizované či ľahko virtualizované prostredie – malé a stredné firmy, ktoré potrebujú pokročilé funkcie, funkcie pre pobočky, a vyžadujú pružné prostredie pre virtualizáciu (1 fyzické a 1 virtuálne prostredie/2 virtuálne prostredie, postavené na CAL užívateľoch , potreba dokúpiť).

Microsoft Windows Server 2012 R2 Datacenter

Windows Server 2012 R2 Datacenter je určený pre vysoko virtualizované, súkromné a hybridné cloudové prostredie – spoločnosti všetkých veľkostí, ktoré majú vysoké požiadavky na prevádzkované riešenia, pokročilé úložiská, virtualizáciu a nasadenie aplikácií (neobmedzené množstvo virtuálnych strojov, postavené na CAL užívateľoch, potreba dokúpiť) .

Windows Server 2012 R2 logo

Čo dostanete po zakúpení Microsoft Windows Server 2012 R2 Datacenter?

  • Originálny licenčný kľúč
  • Odkaz na stiahnutie
  • Návod na inštaláciu a aktiváciu
  • Daňový doklad (faktúru)
  • 30 dennú záruku vrátenia peňazí
  • Naša podpora pri inštalácii a aktivácii

Systémové požiadavky

  • Procesor: 1,4 GHz
  • Pamäť: 512 MB
  • 32 GB voľného miesta na disku
  • Rozlíšenie obrazovky aspoň 1024×768 alebo vyššie
Typ distribúcie

Elektronická

Pôvod licencie

Druhotný software

Počet zariadení

1 zariadenie

Dĺžka licencie

Trvalá (doživotná)

Architektúra

64bit

Prenositeľnosť

Prenositeľná

Lokalizácia

Anglická a ďalšie

Čo by Vás mohlo zaujímať

Máte záujem o väčšie množstvo licencií?

Ponúkame množstevné zľavy už od 3 kusov licencií. Kontaktujte nás a my vám vypracujeme ponuku na mieru!

+421 915 483 746 | info@alas-software.sk

Výhodný software k tomuto produktu…

Späť hore