Oficiálna nová, trvalá a prenositeľná licencia Office 2021 Home & Student pre 1 zariadenie s operačným systémom Windows. Ide o multijazyčnú verziu vrátane slovenčiny.
Prečítať popis produktu

Na sklade

80.90  s DPH

Microsoft Office 2021 Home & Student je iba pre Windows 10 a Windows 11. Nemáte Windows 10 ani Windows 11? Pozrite sa na našu ponuku starších Office 2016, ktoré sú kompatibilné aj so staršími Windows 8.1 alebo Windows 7. Ak máte MAC, tak sa pozrite na ponuku Office pre MAC.

Microsoft Office 2021 Home & Student

Softvér Microsoft Office 2021 Home & Student predstavuje najnovšiu verziu obľúbenej kancelárske sady od spoločnosti Microsoft. Táto verzia Office je navrhnutá tak, aby spĺňala potreby študentov a domácich užívateľov. Microsoft Office 2021 poskytuje širokú škálu moderných nástrojov na tvorbu a správu dokumentov či prezentácií. Okrem iného je vhodný aj pre školy.

Aktualizované aplikácie na mieru pre študentov

S novými Office 2021 Home and Student získate aktualizované aplikácie pre vyššiu produktivitu a väčšiu spokojnosť. Nájdete tu nové nástroje na písanie, dátové typy, funkcie, nástroje na preklad a úpravy, pohyblivú grafiku, funkcie pre jednoduché použitie a mnoho ďalšieho. Nové funkcie spoluvytvárania, nástroje rukopisu, dátové typy, funkcie, prekladateľské a editačné nástroje, pohyblivú grafiku, funkcie jednoduchého použitia. Objavte nové možnosti, ktoré vám ponúka sada kancelárskych aplikácií.

Hlavné prednosti Office 2021 Home & Student:

 • Aplikácie môžete využívať bez prístupu k internetu.
 • Obsahuje Word, Excel a PowerPoint.
 • Nástroje, ktoré vám pomôžu spoločne vytvárať a komunikovať s kolegami alebo klientmi

Vytvárajte bez prekážok a námahy s Office 2021 Home & Student

Microsoft Office 2021 Home & Student prináša aktualizované verzie obľúbených aplikácií, ako je Word, Excel a PowerPoint, ktoré sú navrhnuté tak, aby podporovali maximálnu produktivitu a efektivitu. Tieto aktualizované aplikácie prinášajú používateľom moderné prostredie a širokú škálu funkcií pre tvorbu výkonných dokumentov a prezentácií.

Jednou z výhod je možnosť práce kdekoľvek, pretože aplikácie máte plne nainštalované na PC, takže pri vybavovaní úloh nie ste závislí na internete.

Microsoft Word 2021

Prináša vylepšené funkcie výkonu, ktoré pomáhajú systému bežať rýchlejšie a nové automatické ukladanie zaistí, že už nikdy nestratíte práve rozrobenú alebo hotovú prácu. Word 2021 ponúka výkonnejšie vyhľadávanie, doplnkové grafiky, a podporu ODF 1.3. Tento program zaistí jednoduchú spoluprácu používateľov, ktorí môžu zdieľať súbory av prípade, že niekto na zdieľaných súboroch vykonáva úpravy, dostanú upozornenia.

Microsoft Excel 2021

Využíva ešte robustnejšie vzorce ako jeho predchádzajúca verzia. Vytváranie tabuliek je tak rýchlejšie a tabuľky sa aktualizujú pri zmenách informácií. Vylepšené navigačné a vyhľadávacie funkcie zaistia rýchle nájdenie dát, ktoré používateľ potrebuje. Ďalej prináša dynamické polia.

Microsoft Office 2021 PowerPoint

Microsoft PowerPoint 2021

S jeho pomocou ľahko vytvoríte pútavé dokumenty a prezentácie s novými modernými vizuálmi. Vylepšené navigačné a vyhľadávacie funkcie urýchľujú hľadanie všetkého čo potrebujete. Aplikácia ponúka lepšie prehrávanie prezentácií, jednoduchší výber farieb a viac šablón formátov.
Microsoft Office 2021 aplikácie

Microsoft Office 2021 Home & Student je vhodný pre študentov, školy a domácností.

Integrácia s cloudom a online službami

Jednou z významných funkcií softvéru Microsoft Office 2021 je aj jeho integrácia s cloudovými službami, ako je OneDrive a Microsoft Teams. Táto integrácia umožňuje používateľom ľahko ukladať dokumenty do cloudu a pristupovať k nim odkiaľkoľvek a kedykoľvek prostredníctvom ľubovoľného zariadenia iba s internetovým pripojením. Navyše umožňuje spoluprácu v reálnom čase s kolegami a spolupracovníkmi cez aplikácie Microsoft Teams, čo posilňuje produktivitu a efektivitu práce tímov a skupín. Táto integrácia s cloudovými a online službami umožňuje používateľom spojenie aj v digitálnom prostredí.

Používateľská prívetivosť

Softvér Microsoft Office 2021 prináša aj užívateľsky prívetivé rozhranie, ktoré uľahčuje navigáciu a používanie aplikácií. S jasným a intuitívnym usporiadaním nástrojov a funkcií majú užívatelia ľahký prístup ku všetkým potrebným funkciám pre tvorbu a úpravu dokumentov, prezentácií a tabuliek. Tento moderný design zvyšuje efektivitu práce a zlepšuje užívateľský zážitok, čo prispieva k produktivite a spokojnosti používateľov.

Čo dostanete po zakúpení Microsoft Office 2021 Home & Student?

 • Originálny licenčný kľúč
 • Odkaz na stiahnutie
 • Návod na inštaláciu a aktiváciu
 • Daňový doklad (faktúru)
 • 30 dennú záruku vrátenia peňazí
 • Naša podpora pri inštalácii a aktivácii
 • Úvodnú príručku Microsoft Office

Systémové požiadavky

 • OS: Windows 10, Windows 11
 • 4 GB voľného miesta na disku
 • 2 GB RAM (32-bit); 4 GB RAM (64-bit)
 • 1,6 GHz procesor aspoň s dvoma jadrami
Typ distribúcie

Elektronická

Pôvod licencie

Nová licencia

Počet zariadení

1 zariadenie

Dĺžka licencie

Trvalá (doživotná)

Operačný systém

Windows

Architektúra

64/32bit

Prenositeľnosť

Prenositeľná

Lokalizácia

Slovenská a ďalšie

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Microsoft Office 2021 Home & Student”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Čo by Vás mohlo zaujímať

Máte záujem o väčšie množstvo licencií?

Ponúkame množstevné zľavy už od 3 kusov licencií. Kontaktujte nás a my vám vypracujeme ponuku na mieru!

+421 915 483 746 | info@alas-software.sk

Späť hore