NovinkaTip

Oficiálna nová, trvalá a prenositeľná licencia Access 2021 pre 1 zariadenie s operačným systémom Windows. Ide o multijazyčnú verziu vrátane slovenčiny.
Prečítať popis produktu

Na sklade

31.49  s DPH

Microsoft Access 2021 je iba pre Windows 10 a Windows 11. Nemáte Windows 10 ani Windows 11? Pozrite sa na našu ponuku starších Access, ktoré sú kompatibilné aj so staršími Windows 8.1 alebo Windows 7.

Microsoft Access 2021

Čo je nové v Access 2021?

Access 2021 umožňuje vytvoriť a zdieľať databázu v priebehu niekoľkých sekúnd. Vy zadáte informácie a Access urobí zvyšok, takže môžete ľahko vytvárať a štruktúrovať dáta. Zostavy a dotazy vám umožňujú naformátovať dáta do požadovanej podoby, aby mohli vaše aplikácie vyzerať skvele kedykoľvek a kdekoľvek.

Pridanie tabuliek menej kliknutími

Z table úloh Pridať tabuľky, ktoré zostáva počas práce otvorené, môžete pridávať tabuľky do relácií a otázok.

Karty v databázových objektoch

Môžete jasne vidieť aktívnu kartu, ľahko pretiahnuť karty a zmeniť ich usporiadanie a zavrieť databázové objekty jedným kliknutím.

Aktualizácia, opätovné prepojenie alebo odobratie prepojených tabuliek

Aktualizovaný Správca prepojených tabuliek funguje ako centrum pre zobrazenie a správu všetkých zdrojov dát a prepojených tabuliek v databáze Access. Čas od času možno budete musieť prepojené tabuľky aktualizovať, znova prepojiť, nájsť, upraviť alebo odstrániť. Dôvodom sú zmeny umiestnenia zdroja dát, názvu tabuľky alebo schémy tabuľky.

Presnejší rozšírený dátový typ Dátum/Čas

Aby sme zlepšili kompatibilitu syntaxe s SQL a zvýšili presnosť a úroveň detailov v záznamoch, ktoré zahŕňajú dáta a časy, implementovali sme do Accessu dátový typ DateTime2. Dátový typ DateTime2 má väčší rozsah dát (01-01-0001 až 31-12-9999) s vyššou zadanou časovou presnosťou (na nanosekundy, nie sekundy).

Podpora tmavého motívu v Access 2021

Tmavosivé a čierne motívy sú ideálne pre tých, ktorí dávajú prednosť mäkšej alternatíve k vysoko kontrastným vizuálnym prvkom.

Vylepšenie zobrazenia SQL

Pomocou dialógového okna Nájsť a nahradiť v zobrazení SQL môžete hľadať a nahrádzať text v príkazoch SQL, čo je zvlášť užitočné v prípade dlhých príkazov.

Vylepšenie Návrhára otázok

Pridali sme nové možnosti pre objekty tabuľky, vďaka ktorým ušetríte čas. V zobrazení návrhu dotazu kliknite pravým tlačidlom a vyberte Otvoriť, Návrhové zobrazenie alebo Automatická veľkosť.

Vylepšenie okna Relácia

Rýchlo upravte veľkosť tabuľky, aby sa zobrazili ďalšie polia a relácie, vyberte podmnožinu tabuliek a relácií, alebo sa posúvajte vodorovne a zvisle pomocou kolieska myši.

Vyberte si tú ideálnu farbu v Access 2021

Na základe vašej spätnej väzby sme do dialógového okna Farby pridali nové vstupné pole pre šestnástkové hodnoty farieb. Teraz už nebudete musieť strácať čas prevodom šestnástkových hodnôt farieb na hodnoty RGB.

Pre ľubovoľnú vlastnosť, pri ktorej môžete definovať farbu v Accesse, teraz môžete do poľa Hex zadať šestnástkovú hodnotu, napríklad #0F4C81 alebo 444.

Access 2021 obrázok z programu v popise produktu.

Microsoft Access 2021

 • Originálny licenčný kľúč
 • Odkaz na stiahnutie
 • Návod na inštaláciu a aktiváciu
 • Daňový doklad (faktúru)
 • 30 dennú záruku vrátenia peňazí
 • Naša podpora pri inštalácii a aktivácii
 • Úvodnú príručku Microsoft Access

Systémové požiadavky

 • OS: Windows 10, Windows 11
 • 4 GB voľného miesta na disku
 • 2 GB RAM (32-bit); 4 GB RAM (64-bit)
 • 1,6 GHz procesor aspoň s dvoma jadrami
Typ distribúcie

Elektronická

Pôvod licencie

Druhotný software

Počet zariadení

1 zariadenie

Dĺžka licencie

Trvalá (doživotná)

Operačný systém

Windows

Architektúra

64/32bit

Prenositeľnosť

Prenositeľná

Lokalizácia

Slovenská a ďalšie

Čo by Vás mohlo zaujímať

Máte záujem o väčšie množstvo licencií?

Ponúkame množstevné zľavy už od 3 kusov licencií. Kontaktujte nás a my vám vypracujeme ponuku na mieru!

+421 915 483 746 | info@alas-software.sk

Späť hore