Tip

Oficiálna nová licencia Trend Micro Maximum Security na báze predplatného na 1 až 3 roky pre 1, 3 alebo 5 zariadení s operačným systémom Windows, MacOS, Android alebo iOS. Ide o multijazyčnú verziu bez slovenčiny a češtiny.
Prečítať popis produktu

Na sklade

4.90 18.49  s DPH

Vymazať výber

Trend Micro Maximum Security

Zaistite bezpečnosť svojich digitálnych aktivít s Trend Micro Maximum Security. S týmto komplexným bezpečnostným riešením budete chránení pred všetkými formami online hrozieb a udržíte svoje zariadenia v bezpečí.

Kľúčové funkcie:

 1. Vynikajúca antivírusová ochrana: Trend Micro Maximum Security poskytuje výkonný antivírusový engine, ktorý rýchlo identifikuje a eliminuje vírusy, malware, spyware a ďalšie hrozby.
 2. Ochrana pred ransomware: Chráni váš systém pred ransomware, blokuje šifrovacie útoky a udržuje vaše súbory v bezpečí.
 3. Bezpečné prehliadanie: Aktívna ochrana pri prehliadaní internetu sleduje a blokuje škodlivé webové stránky, phishingové pokusy a ďalšie online hrozby.
 4. Firewall a ochrana pred neoprávneným prístupom: Integrovaný firewall zabezpečuje vaše internetové pripojenie a chráni pred neoprávneným prístupom do vášho systému.
 5. Ochrana osobných údajov: Trend Micro Maximum Security zaisťuje bezpečnosť vašich osobných údajov a citlivých informácií pred krádežou alebo zneužitím.
 6. Rodinná ochrana: Filtrácia obsahu a nastaviteľné rodičovské kontrolky umožňujú bezpečné prehliadanie internetu pre celú rodinu.
 7. Optimalizácia výkonu: Minimalizuje vplyv na výkon zariadenia a ponúka možnosť plánovania skenovania, aby sa minimalizovalo rušenie pri práci alebo hraní hier.

Prečo zvoliť Trend Micro Maximum Security?

S Trend Micro Maximum Security získate kompletné bezpečnostné riešenie pre svoje zariadenia. S kombináciou pokročilých technológií a jednoduchého používateľského rozhrania vám tento produkt poskytne pokoj a istotu pri prehliadaní internetu, vykonávaní online transakcií a ochrane celej rodiny. Ochrana na maximum s Trend Micro Maximum Security.

Trend Micro Maximum Security obrázok v popise produktu.

Čo dostanete po zakúpení Trend Micro Maximum Security?

 • Originálny licenčný kľúč
 • Odkaz na stiahnutie
 • Návod na inštaláciu a aktiváciu
 • Daňový doklad (faktúru)
 • Naša podpora pri inštalácii a aktivácii

Systémové požiadavky

 • Operačný systém Windows: Microsoft Windows 10 (procesor ARM a Windows 10 v režime S podporované iba Trend Micro Security na doplnkoch Microsoft Edge); Microsoft Windows 11 (procesor ARM a Windows 11 v režime S podporované iba Trend Micro Security na doplnkoch Microsoft Edge).
 • Mac operačný systém: Apple macOS 11 alebo novší
 • Android: Android 5.0 alebo novší.
 • iOS: iOS 11.0 alebo novší. Pre najnovšiu verziu je vyžadované 64-bitové zariadenie.
Typ distribúcie

Elektronická

Pôvod licencie

Nová licencia

Počet zariadení

1 zariadenie, 3 zariadenia, 5 zariadení

Dĺžka licencie

1 rok, 2 roky, 3 roky

Operačný systém

Windows, MacOS, Android, iOS

Architektúra

64/32bit

Prenositeľnosť

Prenositeľná

Lokalizácia

Anglická a ďalšie

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Trend Micro Maximum Security”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Čo by Vás mohlo zaujímať

Máte záujem o väčšie množstvo licencií?

Ponúkame množstevné zľavy už od 3 kusov licencií. Kontaktujte nás a my vám vypracujeme ponuku na mieru!

+421 915 483 746 | info@alas-software.sk

Späť hore