NovinkaTip

Oficiálna druhotná, trvalá a prenositeľná licencia Microsoft Windows Server 2016 Datacenter pre 1 zariadenie (až 16 CPU jadier). Ide o multijazyčnú verziu.
Prečítať popis produktu

Na sklade

69.90  s DPH

Microsoft Windows Server 2016 Datacenter

Windows Server čakal na svoje vylepšenie dlhé 4 roky. Preto je Windows Server 2016 Datacenter zásadne prepracovaná, aby splnila dnešné aj budúce nároky spoločností na prevádzku sieťových služieb a cloudové napojenie. Všetky novinky boli navrhnuté najmä za účelom vyššej bezpečnosti, stability a flexibilného plnenia každej požadovanej úlohy. Komplexné riešenie Windows Server 2016 vás vo svojom prostredí dovedie, kamkoľvek budete chcieť.

Novinky vo Windows Server 2016 Datacenter

 • Pridané vrstvy zabezpečenia a možnosti nasadenia
 • Pri Hyper-V podporuje vnorené virtualizácie
 • Zálohovanie virtuálnych strojov pomocou snapshotov
 • Minimálne náročný Nano Server pre virtualizácie
 • Funkcia softvérového reštartu pre rýchlejší priebeh
 • Windows Containers nesie všetko pre aplikáciu v kontajneri
 • Internet Information Services s protokolom HTTP/2

Viac bezpečnosti

Vo svete, kde na vás čakajú najrôznejšie riziká, potrebujete viac vrstiev zabezpečenia, aby ste zabránili prieniku a odcudzeniu kriticky dôležitých dát. Spoľahnite sa na nové úrovne ochrany integrované do systému. Riešenie Credential Guard a Remote Credential Guard ochránia aj diaľkovo odosielané prihlasovacie údaje administrátora a je možné rozdeliť právomoci jednotlivých správcovských účtov, aby nikdy nehrozilo kompletné odkrytie systémových funkcií. Je však nutné počítať so všetkým, a tak sú pridané pokročilé nástroje auditu, vďaka ktorým je možné identifikovať správanie v jadre aj procesoch.

Viac v jednom

Rozdeľte štruktúru služieb do virtuálnych počítačov. Tie prispejú k ochrane celku a zaisteniu samostatnosti každej časti. Aj samotné virtuálne počítače sa však šifrujú nástrojom BitLocker. Znížte využitie zdrojov pomocou odľahčenej inštalácie systému Nano Server. Toto minimalistické prostredie vie zaistiť potrebné role s úplne minimálnymi nárokmi na systémové prostriedky. Aktualizovaný modul Nano Server pre vytváranie bitových kópií Nano Servera teraz dokáže oddelenie funkcie fyzického hostiteľa a hostovaného virtuálneho počítača. Podporuje aj rôzne verzie Windows Serveru. Alebo zlepšite ochranu aplikácií založených na kontajneroch pomocou kontajnerov Hyper-V.

Windows Server 2016 Datacenter rieši praktické problémy prevádzky

Vytvárajte vždy dostupné a škálovateľné riešenia za zlomok ceny. S možnosťou softvérovo definovaného úložiska zvýšite efektivitu datacentra. Prepojíte fyzickú a virtuálnu infraštruktúru softvérovými technológiami, čím znížite náklady na správu, pretože z jedného hardvéru vyťažíte maximum. Centrálne spravujte všetko, monitorujte výkon a riaďte prístup úloh k prostriedkom úložiska.

Novo členené edície

Operačný systém Windows Server 2016 sa dodáva v 3 rozdielnych edíciách, aby naplnil potreby bez naťahovania rozpočtu. Základná je edícia Essentials určená primárne pre malé spoločnosti a ich siete s maximálne 25 užívateľmi. Standard verzie Windows Server 2016 je dobrý základ pre všetky podnikové siete. Oproti nižšej verzii je v cene aj licencia na prevádzku 2 virtuálnych systémov. Vrcholová Windows Server 2016 Datacenter obstojí aj vo veľkých korporáciách a spoločnostiach, ktoré to myslia s virtualizáciou vážne. V cene sú licencie na prevádzku neobmedzených virtuálnych strojov.

Prehľad Microsoft Windows Server verzií:

Microsoft Windows Server Essentials

Windows Server Essentials je určený pre malé firmy so základnými požiadavkami na IT s potrebou kúpiť prvý server; väčšinou malé alebo žiadne IT oddelenie (1 fyzický alebo virtuálny server, nie sú potrebné CAL licencie, obsahuje licencie pre 25 užívateľov/50 zariadení).

Microsoft Windows Server Standard

Windows Server Datacenter je určený pre nevirtualizované či ľahko virtualizované prostredie – malé a stredné firmy, ktoré potrebujú pokročilé funkcie, funkcie pre pobočky, a vyžadujú pružné prostredie pre virtualizáciu (1 fyzický server a max. 2 virtuálne stroje, postavené na CAL užívateľoch, potreba dokúpiť ).

Microsoft Windows Server Datacenter

Windows Server Datacenter je určený pre vysoko virtualizované, súkromné a hybridné cloudové prostredie – spoločnosti všetkých veľkostí, ktoré majú vysoké požiadavky na prevádzkované riešenia, pokročilé úložiská, virtualizáciu a nasadenie aplikácií (neobmedzené množstvo virtuálnych strojov, postavené na CAL užívateľoch, potreba dokúpiť).

Windows Server 2016 logo

Čo dostanete po zakúpení Microsoft Windows Server 2016 Datacenter?

 • Originálny licenčný kľúč
 • Odkaz na stiahnutie
 • Návod na inštaláciu a aktiváciu
 • Daňový doklad (faktúru)
 • 30 dennú záruku vrátenia peňazí
 • Naša podpora pri inštalácii a aktivácii

Systémové požiadavky

 • Procesor: 1,4 GHz
 • Pamäť: 512 MB
 • 32 GB voľného miesta na disku
 • Rozlíšenie obrazovky aspoň 1024×768 alebo vyššie
 • Sieťový adaptér: Ethernet (aspoň gigabitová priepustnosť)
Typ distribúcie

Elektronická

Pôvod licencie

Druhotný software

Počet zariadení

1 zariadenie

Dĺžka licencie

Trvalá (doživotná)

Architektúra

64bit

Prenositeľnosť

Prenositeľná

Lokalizácia

Anglická a ďalšie

Čo by Vás mohlo zaujímať

Máte záujem o väčšie množstvo licencií?

Ponúkame množstevné zľavy už od 3 kusov licencií. Kontaktujte nás a my vám vypracujeme ponuku na mieru!

+421 915 483 746 | info@alas-software.sk

Výhodný software k tomuto produktu…

Späť hore