Tip

Oficiálna nová licencia F-Secure Total na báze predplatného na 1 alebo 2 roky pre 1, 3, 5 alebo 10 zariadení s operačným systémom Windows, MacOS, Android alebo iOS. Ide o multijazyčnú verziu bez slovenčiny a češtiny.
Prečítať popis produktu

Na sklade

34.49 69.90  s DPH

Vymazať výber

F-Secure Total

Totálna bezpečnosť a súkromie s aplikáciami F-Secure Internet security pre všetky zariadenia, VPN a F-Secure ID Protection v jednom balení!

Kombinácia produktov F-Secure SAFE, VPN a teraz nová prémiová verzia služby F-Secure KEY do jedinej služby, vám poskytne komplexnú ochranu proti vírusom, hackerom, škodlivému softvéru a poskytne totálne súkromie na internete.
Licencia tohto SW navyše obsahuje aj licenciu služby Data Recovery.

F-Secure Internet Security

Je navrhnutý tak, aby v online svete chránil bezpečnosť a súkromie používateľov. Prehliadanie internetu, nakupovanie a online platby, sledovanie videa, počúvanie hudby, komunikácia s rodinou a priateľmi sú vďaka používaniu F-Secure SAFE bezpečné. Chráni pred vírusmi, trójskymi koňmi, spywarom, útokmi hackerov a krádežou identity. S jeho pomocou prechádzajte internet a plaťte online bez zbytočných starostí. Majte istotu, že je Wi-Fi pripojenie vždy zabezpečené. Navyše ide o jedinú službu, ktorá ochráni celú rodinu. Funkcia rodičovskej kontroly vám umožní obmedziť čas strávený na internete a hrami u vašich detí, navyše bezpečný prehliadač obmedzí prístup na nevhodné stránky podľa vášho nastavenia. Jednoduchá správa zariadení, pre ktoré je licencia pridelená cez webový portál. Máte nový telefón či tablet či PC? Nevadí – licenciu jednoducho priradíte na nové zariadenie.

F-Secure VPN

Takmer všetko, čo robíte na internete, je dôsledne sledované a dáta sú priebežne ukladané. Čudujete sa prečo? Webové stránky si pri každej návšteve vytvárajú návštevníkov profil, aby mohli zacieliť rôzne reklamné oznámenia a ponuky. Klient F-Secure VPN VPN je odlišný od ostatných VPN klientov tým, že blokuje obťažujúcich trackerov a robí prehliadanie webových stránok plynulejšie a načítanie stránok rýchlejšie. Navyše môžete vďaka virtuálnej IP adrese používať služby obmedzené pre iné krajiny, napríklad sledovať najnovšie seriály, šport…

F-Secure ID protection

Súčasťou F-Secure TOTAL je teraz novo prémiová verzia služby F-Secure ID Protection, sofistikovaný správca hesiel a ochranca vašej identity vďaka ktorému nebudete viac tápať nad heslom k akémukoľvek účtu. Zároveň sa tvorba jedinečných a silných hesiel na všetkých účtoch stane hračkou, rovnako ako uchovávanie ich aktuálnej verzie naprieč všetkými zariadeniami. Ako bonus vás F-Secure Identity aktívne upozorní na závažné úniky dát, takže sa nestane, že by ste sa o nich dozvedeli až niekedy neskôr – alebo vôbec.

F-Secure Total obrázok z programu v popise produktu.

Čo dostanete po zakúpení F-Secure Total?

 • Originálny licenčný kľúč
 • Odkaz na stiahnutie
 • Návod na inštaláciu a aktiváciu
 • Daňový doklad (faktúru)
 • Naša podpora pri inštalácii a aktivácii

Systémové požiadavky

Windows

 • Windows: 10 s nainštalovanými najnovšími aktualizáciami (všetky 32-bitové a 64-bitové edície; tablety založené na ARM nie sú podporované)
 • Windows 8.1 (tablety s ARM nie sú podporované)
 • Pripojenie k internetu na overenie licencie a aktualizácie

Mac: OS X

 • macOS 14 (Sonoma)
 • macOS 13 (Ventúra)
 • macOS 12 (Monterey)
 • macOS 11 (Big Sur)
 • Pripojenie k internetu na overenie licencie a aktualizácie

Smartphony a tablety:

 • Android 8.0 alebo novší
 • iOS 14.0 alebo novší
Typ distribúcie

Elektronická

Pôvod licencie

Nová licencia

Počet zariadení

1 zariadenie, 3 zariadenia, 5 zariadení, 10 zariadení

Dĺžka licencie

1 rok, 2 roky

Operačný systém

Windows, MacOS, Android, iOS

Architektúra

64/32bit

Prenositeľnosť

Prenositeľná

Lokalizácia

Anglická a ďalšie

Čo by Vás mohlo zaujímať

Máte záujem o väčšie množstvo licencií?

Ponúkame množstevné zľavy už od 3 kusov licencií. Kontaktujte nás a my vám vypracujeme ponuku na mieru!

+421 915 483 746 | info@alas-software.sk

Späť hore