Tip

Oficiálna nová, trvalá a prenositeľná licencia VMware Fusion 13 Pro pre 1 zariadenie s operačným systémom Mac OS. Ide o verziu v anglickom jazyku.
Prečítať popis produktu

Na sklade

65.90  s DPH

VMware Fusion 13 Pro

VMware Fusion: Desktopové hypervízory pre Mac

Získajte slobodu hoci produktívnejší, agilnejší a bezpečnejší v preferovanom prostredí. IT profesionáli, vývojári a firmy si vyberajú desktopové hypervízory VMware Fusion pre bezkonkurenčnú podporu operačných systémov, solidnú stabilitu a pokročilé funkcie. S VMware Fusion 13 Pro môžete na Macu provozovať takmer ľubovoľný operačný systém ako virtuálny počítač na vývoj, testovanie, hranie hier alebo dokonca simuláciu produkčných cloudov na lokálnych desktopoch.

Spúšťanie takmer ľubovoľného operačného systému na Mace

Spustenie Windows na Macu je len začiatok. Môžete si vybrať zo stoviek podporovaných operačných systémov, od distribucií Linuxu pripravených pre cloud až po najnovšie Windows 11 na počítačoch Intel alebo Apple Silicon Mac, a to všetko bez reštartovania.

Zlepšenie konektivity vSphere

Pripojte sa k diaľkovým serverom vSphere a ESXi a spúšťajte, ovládajte a spravujte virtuálne počítače a fyzické hostiteľa s lepším prehľadom o topológii dátového centra a hostiteľov. Jednoduchý prenos virtuálnych počítačov pomocou funkcie drag-and-drop.

Vývoj a testovanie pre ľubovoľnú platformu

Nástroj CLI vctl umožňuje vytvárať, spúšťať a spravovať kontejnery OCI a klastra Kubernetes s funkciami zabezpečenia, výkonu a izolácie virtuálnych počítačov.

Navrhujte a demonštrujte softwarové riešenia

Vďaka možnosti spustiť celý virtuálny cloudový stack na jedinom Macu môžete predviesť kompletné riešenie v reálnom čase s bezpečnými bodmi návratu k použiteľným konfiguráciám.

Kľúčové vlastnosti VMware Fusion 13 Pro:

Podpora počítačov Apple Silicon a Intel Mac

Fusion 13 Pro a Player podporujú spúšťanie virtuálnych počítačov v macOS 12 Monterey alebo macOS 13 Ventura na počítačoch Mac s procesormi Intel alebo Apple Silicon.

Virtuálne stroje Monster

Podpora masívne veľkých virtuálnych počítačov s až 32 jadrami CPU, 128 GB RAM, 10 TB virtuálnymi diskmi a 8 GB vRAM na virtuálny počítač s dostupným hardvérom.

Podpora systému Windows 11

Spúšťajte virtuálne počítače so systémom Windows 11 na hardvéri Intel alebo Apple Silicon s novým virtuálnym modulom Trusted Platform Module s rýchlym šifrovaním.

Zkúsenosti v sandboxe

Izolujte Mac od Windows vypnutím integračných funkcií, čo vám umožní zabezpečiť a chrániť operačné systémy pred sebou navzájom.

Výkonná grafika s eGPU (Intel)

Spúšťajte moderné hry a aplikácie s podporou DirectX 11 a OpenGL 4.3 vo Windows a Linuxe, s podporou eGPU na dosiahnutie maximálneho výkonu. (Podpora DX11 a eGPU je iba pre Intel)

Virtuálne siete pre profesionálov

Vytvárajte vlastné virtuálne siete s unikátnym nastavením podsiet, veľkosťou MTU, presmerovaním portov NAT, simuláciami degradovaných sietí a ďalšími funkciami s aplikáciou Fusion Pro.

VMware Fusion 13 Pro obrázok v popise produktu.

Čo dostanete po zakúpení VMware Fusion 13 Pro?

 • Originálny licenčný kľúč
 • Odkaz na stiahnutie
 • Návod na inštaláciu a aktiváciu
 • Daňový doklad (faktúru)
 • 30 dennú záruku vrátenia peňazí
 • Naša podpora pri inštalácii a aktivácii

Systémové požiadavky

 • Hardware
  VMware Fusion 13 je možné spustiť na počítačoch Mac s procesormi Intel alebo Apple Silicon, ktoré podporujú macOS 12 a novšie.
 • Software
  Fusion 13 podporuje macOS 12 Monterey a macOS 13 Ventura.
Typ distribúcie

Elektronická

Pôvod licencie

Nová licencia

Počet zariadení

1 zariadenie

Dĺžka licencie

Trvalá (doživotná)

Operačný systém

MacOS

Architektúra

64/32bit

Prenositeľnosť

Prenositeľná

Lokalizácia

Anglická a ďalšie

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “VMware Fusion 13 Pro”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Máte záujem o väčšie množstvo licencií?

Ponúkame množstevné zľavy už od 3 kusov licencií. Kontaktujte nás a my vám vypracujeme ponuku na mieru!

+421 915 483 746 | info@alas-software.sk

Späť hore