Tip

Oficiálna druhotná, trvalá a prenositeľná licencia VMware Fusion 13 Pro pre 1 zariadenie s operačným systémom Mac OS. Ide o verziu v anglickom jazyku.
Prečítať popis produktu

Na sklade

65.90  s DPH

VMware Fusion 13 Pro

S VMware Fusion 13 Pro otvorte bránu do sveta virtualizácie na vašom Macu. Táto profesionálna virtualizačná platforma vám umožní spúšťať širokú škálu operačných systémov a aplikácií na jednom zariadení bez kompromisov.

Kľúčové funkcie:

 1. Podpora pre najnovšie macOS a Windows: Využite plnú podporu pre najnovšie verzie macOS a Windows a užívajte si maximálnu flexibilitu vo vývoji a testovaní.
 2. Vysoký výkon: VMware Fusion 13 Pro ponúka vysoký výkon virtualizácie, čo umožňuje plynulý beh náročných aplikácií a hier na vašom Macu.
 3. Viacjadrová optimalizácia: Vykonajte viacjadrovú optimalizáciu svojich virtuálnych strojov a maximalizujte výkon v každom detaile.
 4. Podpora pre špičkové technológie: Využite podporu pre najnovšie technológie, vrátane USB-C, DirectX 11 a Metal Graphics, čo zaisťuje plnú kompatibilitu s modernými perifériami a grafickými funkciami.
 5. Vývojové a testovacie nástroje: Integrované nástroje na vývoj a testovanie vám umožňujú jednoducho vytvárať, spravovať a zdieľať virtuálne stroje na rôzne účely.
 6. Škálovateľnosť: Vytvárajte a spravujte viac virtuálnych strojov naraz a optimalizujte svoj pracovný postup s podporou pre virtualizáciu v sieti.
 7. Bezpečnostné funkcie: Udržujte vaše virtuálne stroje v bezpečí so širokou škálou bezpečnostných funkcií a možností nastavenia.

Prečo zvoliť VMware Fusion 13 Pro?

VMware Fusion 13 Pro je nevyhnutným nástrojom pre profesionálov, vývojárov a používateľov Macu, ktorí chcú využívať to najlepšie z oboch systémov – macOS a Windows. S vysokým výkonom, širokou podporou technológií a profesionálnymi nástrojmi na vývoj a testovanie predstavuje VMware Fusion 13 Pre špičku vo svete virtualizácie na Macu.

VMware Fusion 13 Pro obrázok v popise produktu.

Čo dostanete po zakúpení VMware Fusion 13 Pro?

 • Originálny licenčný kľúč
 • Odkaz na stiahnutie
 • Návod na inštaláciu a aktiváciu
 • Daňový doklad (faktúru)
 • 30 dennú záruku vrátenia peňazí
 • Naša podpora pri inštalácii a aktivácii

Systémové požiadavky

 • Hardware
  VMware Fusion 13 je možné spustiť na počítačoch Mac s procesormi Intel alebo Apple Silicon, ktoré podporujú macOS 12 a novšie.
 • Software
  Fusion 13 podporuje macOS 12 Monterey a macOS 13 Ventura.
Typ distribúcie

Elektronická

Pôvod licencie

Druhotný software

Počet zariadení

1 zariadenie

Dĺžka licencie

Trvalá (doživotná)

Operačný systém

MacOS

Architektúra

64/32bit

Prenositeľnosť

Prenositeľná

Lokalizácia

Anglická a ďalšie

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “VMware Fusion 13 Pro”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Čo by Vás mohlo zaujímať

Máte záujem o väčšie množstvo licencií?

Ponúkame množstevné zľavy už od 3 kusov licencií. Kontaktujte nás a my vám vypracujeme ponuku na mieru!

+421 915 483 746 | info@alas-software.sk

Späť hore